Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ölelget mindig ahelyett,...

Miért ölelget mindig ahelyett, hogy megbeszélnénk a gondokat? Miért nem érti meg, hogy ne hárítson?!

Figyelt kérdés

Párommal már lassan 4 éve együttvagyunk, napokban a kezem is megkérte. Nincsenek igazán nagy gondjaink, inkább olyan mindennapi apróságok amik főleg az ő "neveletlen" viselkedéséből és az én türelmetlen hozzáállásomból fakad. Egy ideje elé nyomorultúl érzem magam, lassan ismét depresszióba zuhanok.

Bármikor van valamilyen vita, szóváltás akkor ő nemszól semmit, lapít majd jön bújni hozzám meg puszilgatni. Tudom, hogy ő egy túlontúl békeszerető ember de hiábba mondom el százszor, hogy ha dühös vagyok akkor nincs kedvem csókolózni valakivel akivel pár perce veszekedtem.

Az jó volna ha mellé leülnénk s elmondaná mit hogyan gondol s megoldást találnánk de csak egy puszival nem vagyok kiengesztelve.

példáúl anyukája jönne látogatóba hétvégén jó-e.

Mondom persze, akkor kitakarítok jobban. Egész nap porszívózok, teregetek, hogy mire anyuka ideér ne legyenek kint mosott ruhák, vasalok, elrakodok stb. Kérdem mire jön akkor? Jaaaa közben szólt, hogy majd jövőhétvégén lesz.

Vagy azt mondja éhes, mondom oké, amit szeretne elkészítem s neki is látok. Mire végzek s szólok neki, ő kijelenti, hogy áh, bekaptam egy szendvicset s televagyok, majd késöbb. De akkor minek főztem NEKI???

Nem vagyok ilyenkor kisegítve vele, hogy halgat s semmit nem beszél meg velem, hejette morgok magamban s csodálkozik, hogy mi bajom? Miért vagyok ilyen? Már az is baj ha puszit akarok? Ha meg este van akkor meg a szex hiány miatt értetlenkedik mi bajom.


2010. aug. 27. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Te biztos vagy abban, hogy szereted ezt az embert? - mert amit leírtál, abból nem ez derül ki. Akit szeretsz, arra nem lehetsz dühös, lehetsz szomorú, lehetsz elkeseredett, de dühös csak arra tudsz lenni aki a hatalmadban van.


No ki az akit egyszerre szeretünk is, meg aki egyszersmint a hatalmunkban is van?

2010. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy gyökér. Mármint a csávód. Nem tud 2 értelmes szót kinyögni így inkább próbálkozik a "fizikai" "előnyeivel" hódítani. Egy féreg.
2010. aug. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Francokat gyökér, épp ellenkezőleg, mivel te egy pörgő nyelvű megállíthatatlan teremtés vagy, ezért ebben nem lehet az ellenfeled, mert ha megpróbálja az csak olaj a tűzre. tehát a saját módszerét próbálj. egyszerűen ő szeret jobban, ennyi. Ez persze analóg az előttem szóló kifejezésével, csak ez ő úgy mondja, hogy pl nyálgép.
2010. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért halaszd későbbre az esküvőt, vagy te is vedd őt hasonlóan komolyan.
2010. aug. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esküvő?Hát két idegen ősszeházasodik,szép házasság lesz.Harmonia az nics köztetek az lejött a szövegből.Előbb útobb utóbb valaki férle megy.
2010. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már bocs kérdező de neked se kéne minden apróságon kiakadni, 1 hosszú kapcsolathoz a párod hü'eségeit el kell fogadni, a férfiak nem tudnak kommonikálni.
2010. szept. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!