Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék erőt gyűjteni,...

Hogyan tudnék erőt gyűjteni, hogy mondjam el, hogy hogy érzem magam és, hogy nagyon fáj nekem amit csinál velem?

Figyelt kérdés
Itt a volt kérdésem, ami alapján tettem fel ezt. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..
2010. aug. 27. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezt most nem értem.Most mi van? kiszerettél belőle, de fáj az amit csinál? akkor minek kínzod magad, miért nem szakítasz vele most?
2010. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi vége már nem érzek irántad semmit. A szakitás fájni fog neked is neki is de gyorsan elmúlik és nem raboljátok egymás idejét.
2010. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szemétség amit csinálsz. Ha nem jöttök ki jol akkor inkábbb szakits vele minél előbb aztá nlesz aki elfogadja és elsz neked is más aki jo lesz a szexre is.
2010. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerinted az emberi erzelmi vilaga az igy mukodik?

A partner kapcsolat mirol szol?

Oszintem szeretem, becsulom es elfogadom a tulajdonsagaival egyutt;

amennyiben nem tudom igy elfogadni, akkor nincs mirol beszelni...

Faj, micsoda, es Ki az Aki tehet Rola?

Benned a valasz!

2010. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!