Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hisztek inkább?

Kinek hisztek inkább?

Figyelt kérdés
Szülők, ha konfliktus van a te szülőd és a gyereked között, és egymásra mutogatnak, kinek hisztek inkább?
2021. júl. 15. 09:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#10: Hát pl. itt tuti van konfliktus a nagyival: https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..


Mellesleg szerintem ugyanaz a kérdező itt is. Gondolom anyu nem adott igazat neki a mamával szemben és most önigazolni akar.

2021. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%

Ja?

Ezek a torz emberi viszonyok...

De tudom becsülni ilyenkor a magam családját!

2021. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%

Én sokszor már egyiküknek sem!mindkettő hazudik mint a vízfolyás,drága mama ezt nagyon megtanította a fiamnak (együtt élünk)

És igenis vannak konfliktusok nagyszülő és unoka között...

2021. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez azért nagyban függ, hogy kinek milyen kapcsolata van a szülőjével. Ha azt veszem, hogy én vagyok a gyerek a sztoriban: nagymamám pl egész életében rosszul ítélt meg helyzeteket, félreértett kommunikációkat, emiatt mindent halálos sértésnek vett, pedig senki nem szánta annak. Nyilván anyukám tisztában volt vele, hiszen egy ilyen emberrel nőtt fel, így nem

Volt kérdés sosem, hogy kinek hisz, ha konfliktus van. Példa: anyukám tini korában hazafele menet átköltötte József Attila Mama c. versét. Csak viccből, mint ahogy szerintem mindannyian csináltunk ilyet. Nagymamám meglátta és a hajánál fogva tépkedte anyukámat, mert biztosan őt akarja kigúnyolni … velem azt csinálta, hogy valamit bohóckodtam (10 éves voltam), és ő nevetett rajta, mondtam neki, hogy most hülyéskedjen ő, mire nekem jött ököllel, hogy lehülyéztem. Persze egyből beárult szüleimnél, előtte bólogattak bőszen, de nem büntettek meg, nekem hittek. Szinte mindig.

2021. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Hú, 10-es, te vagy nagyon szerencsés vagy a családoddal, vagy nagyon naív. Örülj neki, hogy nálatok mindenki imád mindenkit, nem mindenki ilyen szerencsés.


Láttam én is a hierarchiás kérdést, de nem én vagyok az, én fiú vagyok, bár nekem is a nagyanyámmal van bajom. Nyári szünetem van most, szüleim dolgoznak, ezért tegnap felajánlottam a nagyanyámnak, hogy kikísérem a temetőbe, ahol a nagypapám fekszik. Az én nagyanyám sem egy rugalmas személyiség, de rossz embernek nem tartom. Ő is vet virágot a sírra, én is, ő azonban leszólta a koszorút, amit vettem, és ebből lett és van közöttünk vita. A szüleim meg azonnal engem vettek elő, és ez nagyon rosszul esik, főleg azért, mert nagyanyám azt állítja, hogy szerinte én vettem semmibe az ő virágát meg gyászát, holott semmi kifogásolnivalóm nem volt az ő virágával szemben. A szüleim meg neki hisznek, pedig nem szolgáltam rá a bizalmatlanságukara... Nem értem a helyzetet...

2021. júl. 15. 18:56
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Heylzet és körülmények függvénye, hogy kinek hinnék jobban.
2021. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés, mert 4 nagyszülőből három sose hazudna, a negyedik is csak azért, mert mentálisan fogyatékos( fideszes is szegény). De így is a gyerekem mellé állnék, csak nagyokat csodálkoznék, hogy vajon miért hazudik a nagyszülő.
2021. júl. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!