Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szomorú a szerelmem,...

Nagyon szomorú a szerelmem, hogy vidíthatnám fel?

Figyelt kérdés
Örülne, ha bemennék a munkahelyére és vinnék neki csokit?Vagy süssek neki valami finomat?Ötletek?
2010. aug. 27. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Attol függ hogy hol dolgozik de neked biztosan örülne süss otthon v-mifinomat a kedvencét:P:P meg menjetek el este sétálni és beszélgess vele... mondjuk attol is függ miért szomorú...:(
2010. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

tűzoltó

Tegnap elvesztett egy pert és sokat kell fizetnie, ráadásul teljesen nonszensz a dolog.

2010. aug. 27. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Kapcsolódjatok ki egy kicsit. Kirándulás például. Vannak elég olcsó helyek is (látom, nem most kellene költekezni) Elsőnek biztosan nem lesz hozzá hangulata, de biztosan jót tenne neki, ha pár napra elmennétek, s kiszakadna egy ideig ebből a környezetből.
2010. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te ismered jobban a párod, bár szerintem emiatt a tehetetlenség miatt inkább dühösnek kellene lennie, mint szomorúnak. Én legalábbis az lennék.


Ha dühös, keress valami feszültség-levezető programot, pl.

- jön a hétvége, egy gyalogos túra, ahol kisétálhatja magából, és feltöltődhet, vagy

- szervezz csak neki a haverjaival titokban egy esti bulit, ahol kicsit becsíphet, és a jó környezetért és törődésért neked is hálás lesz. Közben persze neked is lehet egy csajos estéd :)


Ha szomorú, és pillanatnyi figyelemelterelés kell, este sütizés után (amit írtál) TV-nézés közben vágj hozzá egy párnát, és közöld, hogy megkapta a fegyverét, védekezzen. Garantált a párnacsata, egy kis csiklandozás, és... egy nevetéssel induló együttlét sem rossz. Nekem mindig bejön.


Ennyi így hirtelen, remélem, tudtam segíteni.

2010. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az első felinduláson és dühön már túl van,most rosszkedvű és szomorú.Köszi a segítséget!!!
2010. aug. 27. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!