Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » , , Nem tudhatod milyen az...

, , Nem tudhatod milyen az élet, amíg nem éltél. "?

Figyelt kérdés
Szerinted ez az idézet miről szól? Számodra mit jelent?
2010. aug. 27. 00:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, sajnos nem találtam neten pont ezt:/ Kerestem én is.
2010. aug. 27. 01:50
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem 1 dolgot mond, mindegy hány éves vagy 14 - 99, az élet a bajaival, problémáival, örömeivel teljes... A kis anyagiasok ékes szólóan mondják, Míg meg nem teremtettél valamit magad körül.


Tudnunk kell felvállalni a kockázatot, legyen az szerelem, befektetett pénz, vagy csak munka. Ha félsz az élettől, és nem akarsz elbukni, akkor kézenfekvőnek tűnik, nem kockáztatok, de akkor nem él az ember, egy üres semmi, sikertelen leszel... Bele kell csapni a közepébe, és ha nagyon akarod akkor megkapod a jutalmadat.

2010. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kinek mit jelent az, hogy igazán élni?

Valakinek azt, hogy szombat esténként becsiccsentve bulizik, mert úgy érzi jól magát.

Van akinek a sport az élet.

Valakinek a család.

A lényeg az, hogy azt amit éppen csinál az ember, azt élvezze :)

Egyiket se tudom elítélni. ^^

2010. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az idézet ugyanazt jelenti minta nem tudhatod amíg nem próbáltad..


Eléggé üres frázis..


Sztem az élet olyan mint egy motor.


A benzin helyett a szeretet hajtja, olaj helyett a pénz meg keni.


Egyik nélkül sem működhet, a többin meg gondolkodjon el mindenki!

2010. szept. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!