Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » , , Nem tudhatod milyen az...

, , Nem tudhatod milyen az élet, amíg nem éltél. "?

Figyelt kérdés
Szerinted ez az idézet miről szól? Számodra mit jelent?
2010. aug. 27. 00:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem arról szól,hogy nem tudhatod,hogy milyen az élet,amíg teljesen nem vagy önálló és a saját talpadra állva nem teremtetted meg magadnak az önálló élethez szükséges dolgokat.

Ezt jelenti számomra,és valószínű erről is szól.

2010. aug. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem arról, hogy az életet élvezni kell.
2010. aug. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább a szürke hétköznapokon túl mutató életre gondol. Mikor igazán ÉLSZ.
2010. aug. 27. 00:50
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, a másodikkal értek egyet.
2010. aug. 27. 00:50
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tapasztalatot juttatja az eszembe. Tökmindegy, hogy "élvezed", vagy éppen szenvedsz miatta, a tapasztalat egy olyan dolog, amitől mindig csak bölcsebbé válsz. Szerintem az életet nem "élvezni" kell, hanem a maga teljességében megélni.
2010. aug. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szeritem azt h egyszer élsz és amire van lehtőséged probáld ki és ne a "végén" bánkódj azon h de jó lett volna ezt meg azt csinálni :D
2010. aug. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, hogy amit ki lehet próbálni, amire lehetőségünk van, azt nem szabad elszalasztani, mert akkor nem élünk igazán!
2010. aug. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez egy Marilyn Monroe idézet, és ő szerintem eléggé hedonista volt, hogy valami ilyesmire gondoljon:D
2010. aug. 27. 00:58
 9/14 anonim ***** válasza:
Pl. én úgy érzem, még nem éltem. 17 éves vagyok, már néhány éve "nem élek" igazán, csak szenvedek, nem tudok semminek örülni, minden olyan szürke. Már nem vagyok gyerek, de még felnőtt sem. Régebben élveztem az életet, annyira boldog voltam gyerekként, most meg magányosnak érzem magam, mindig csak arra tudok gondolni, hogy elmúltak a szép évek, most már csak öregedni fogok, aztán meghalok.
2010. aug. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hogy van eredetiben?
2010. aug. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!