Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Depresszióssá tesz az anyám,...

Depresszióssá tesz az anyám, mi tévö legyek?

Figyelt kérdés

már 2 hónapja minden nap veszekszünk, és sírok utána.16 éves vagyok, és kompromisszum képes, de ö nem.Én mondtam neki tanulok, segítek otthon a házimunkába, de ö cserébe NÉHA engedjen el discoba.Erre ö kiabál velem, és onnantól kezdve alvásig egyedül ülök a szobámba. A géphez se enged csak akkor szökök ide ha elaszik.Az öcsémmel nem ilyen, mikor én a szobámba sírok, ö az öcsémmel nevetgél.Öcsémmel rosz volt a kapcsoltaunk, mindig kiabáltam vele, és most anyu miatt hogy ne veszekedjünk rendes lettem vele, és mindent elnéztem.Ez se elég neki.Multkor úgy összevsztünk az utazótáskát hozta hogy tünjek el.A növérem a barátjához menekül, mert már nagykorú.Ha meg a pszichologust mondom anyunak azt mondja nem kell neki, ö nem hülye, és nekem kéne járnom oda.Kérlek segítsetek nem bírom tovább, már nincs több könnyem.Nagyon kétségbeesett vagyok, és szeretném ha ez változna,de mindenbe a rosszat látja.Jól érzem magam a családi programokon, ö meg a fejemnek vágja hogy ez nem is igaz, meg hogy utálok vele lenni.

Ui.:Bocs a helyesírási hibákért, de most is könnyes a szemem és nehezen látok.


2008. dec. 8. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Nem lehet, hogy egyszerűen félt téged? Manapság nem épp életbiztosítás discoba járni. Ha csak belegondolsz, mi történt azzal a szegény kiskunlacházi kislánnyal is. Ha nekem most tinilányom lenne, én sem merném szórakozóhelyre engedni.
2008. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó de nem csak az a probléma, hanem sok más is.Mellesleg falusi vagyok, egy kicsi szórakozóhely van, és mindenkit ismerek, itt nincs semmi ilyen
2008. dec. 8. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Tudom könnyű mondani,de nem fogsz lemaradni semmiről.Engem sem engedtek el elég sűrűn,tudom milyen érzés.Sajnos anyukád már nem fog változni.Az biztos,hogy szeret,de érthetetlen a viselkedése.Soha nem értettem az ilyen anyákat.Légy jo gyerek.Tanuljál,takaritsál,csendben,ne lázadj.Kis türelem és ha nem megy másképp,nagykoru leszel és te is elmehetsz otthonrol.Tudod egy tinédzser lélek sokkal érzékenyebb.Hidd el te is másként látsz dolgokat.Kitartás,hátha változik valami.Ne sirj,keress más elfoglaltságot.
2008. dec. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha a novered is menekul otthonrol, akkor tenyleg anyukad furcsan viselkedhet. Gondolom sok problemaja van, de nem rajtatok kellene kitoltenie, az o boldogtalansagat. En azt tanacsolom neked, hogy tanulj jol, tanuld az idegen nyelvet nagyon, es 18 evesen, erettsegi utan menjel ki kulfoldre. Ott lesz igazan nyugtod. Mert ha otthon maradsz, akkor csak tovabb keseriti az eletedet, soha nem leszel boldog. Es, ha mar most mondja, hogy pakolj, akkor mar o is varja, hogy felnojel.

Tanulj a suliban jol, es minden eroddel azon legyel, hogy elmehess majd otthonrol!

2008. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én is azt javaslom,mint az elöttem hozzászóló! Kitartás!
2008. dec. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak rólam írtál volna. Csak nálunk anya és apa is ilyen. Én most 19 vagyok, és nálam most telt be a pohár. Jövőhéten megyek ki Angliába, és majd talán egyszer vissza jövök.

Neked kitartást, és tanulj minél jobban. És akkor elmehetsz jó messzi fősulira/egyetemre vagy esetleg külföldre dolgozni érettségi után.

2008. dec. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!