Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire szenilis vagy tényleg...

Ennyire szenilis vagy tényleg h. lye?

Figyelt kérdés
Anyósom ma megkérdezte, hogy Rózsa vagy Rozália a nevem. Már 8 éve ismer. ebből 7 éve vagyok a menye. Kiakadtam. Mit lépnétek erre?
2010. aug. 26. 16:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
én nevetnék de nagyon....ezzel nem tudol sztem mit csinálni. max elmondod neki hogy téged így hívnak és kész...de ha megint előfordul akkor az már az öreg kor miatt van:) ne akadj ennyire fel ezen:):)
2010. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

bocs, de ez már abszurd :) bár az is lehet, hogy ő téged Rozinak ismer, aztán meg nem tudja a neved eredetét. végülis rendes tőle, hogy 8 év után tisztázni akarja - jobb későn, mint soha!



de lehet, hogy tényleg kezd leépülni. inkább figyeld, másban is ilyen zavarodott-e. lehet, hogy pár év, és nem lesz képes ellátni magát.

2010. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
hát izé, fura. hogy szoktak szólítani? ha mondjuk rózának vagy rozinak akkor esetleg nem tudhatta. lehet kevésszer hazsnálod a teljes keresztneved(mikor bemutatkoztál anno vagy az esküvőn, de itt is csak egyszer hangzik el). biztos nem bukóságból csinálta.
2010. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

nekem van egy barátom, akit X-nek hívnak, de sose szerette a nevét. Mondtam neki, hogy én úgy érzem, az Y név jobban állna neki. Kiderült, hogy mindig is az Y név tetszett neki.


Ezek után elkezdtem őt Y-nak hívni. Mi sokáig leveleztünk, és a borítékra is azt írtam: Kiss X. Y.


Anyukája meglátta, és olyannyira elbizonytalanodott, hogy felhívta a nagymamát telefonon, hogy ő hogy emlékszik, szüléskor pontosan milyen nevet adott a gyerekének :DDD Nem volt biztos abban, hogy az Y-t adta-e vagy sem :)))


Na, ez jutott eszembe :)

2010. aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
utolsó ez nagyon komoly...próbáltam elképzelni az anya arcát a nagy csodálkozás közepette:) hehe
2010. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%

17:01

Ilyen nincs.

Marha vicces vagy:-)

2010. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak tisztázni akarta, ha pl úgy becéznek, hogy Rózi, és komolyan nem tudta :)


17:01 xD

2010. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Hány éves? Mert ha még nem nagyon öreg, tehát nem 70 vagy inkább 80 feletti, akkor nem hiszem, hogy szenilis lenne. Kivéve, ha valami betegsége van, pl. Alzheimer kór vagy agylágyulás. Ha nem ezek, akkor lehet, hogy csak annyira lesz.ar, hogy még soha nem érdekelte, hogy mi az igazi neved. Bár fura. Az esküvői meghívón csak rajta volt, nem?
2010. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Mindig és mindenhol mindenki a nevem szólít ( még ő is így szokott hívni) vagyis Rózsának.


Én csak annyit mondtam,hogy még mindig Rózsa vagyok:)))

2010. aug. 26. 17:12
 10/24 A kérdező kommentje:
58 éves bipoláris
2010. aug. 26. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!