Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadnád, ha a szüleid...

Hogyan fogadnád, ha a szüleid párcserére járnának ?

Figyelt kérdés
Olyasmit kell elképzelni, hogy hétvégente eljárnak szórakozni más párokkal aztán a végén az anyuka meg apuka is mással megy haza.
2021. jún. 25. 13:09
1 2
 11/19 kovpet ***** válasza:
98%
Nem tudnék meg ilyesmit, mert ez olyan magánügy, ami nem tartozik senkire. Ugyan úgy, mint hogy milyen pózokban szoktak szexelni. Ez senkire nem tartozik, de a gyerekre főleg, akármennyi idős is legyen.
2021. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

Most a szülőktől teljesen függetlenül:

Ha egy pár közös MEGEGYEZÉSSEL, a kapcsolatuk feldobása céljából olyasmihez folyamodnak, ami mindkettőjüknek örömöt okoz - és nem bűncselekmény - ahhoz senkinek semmi köze nincs! Különösen, ha még titokban is akarták tartani.

Sem a felmenőknek, sem a lemenőknek, sem az oldalágiaknak, sem a szomszédoknak, ...stb.

MAGÁNÜGY!

2021. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%
Én biztos nem tudnék ezekután úgy rájuk nézni, mint eddig, igyekezném minimálisra csökkenteni a szüleimmel való kapcsolatomat. Undorító, normális embereknek ilyen eszébe sem jut, ha most mondjuk apám elmenne csak azért Fülöp-szigetekre, hogy 12 évesekkel szexelgessen kölcsönös beleegyezéssel, akkor most azt is elkéne fogadnom meg elkéne néznem, mert "magánügy" és legális? Az emberek túlságosan is elfogadóak, elnézőek lettek, csak tudnám minek.
2021. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
49%
Míg mindketten önként teszik, és tudnak egymásról, addig nincs baj.
2021. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Ezt úgy hívják hogy swinger klub
2021. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%

Pislognék egyet, aztán elengedném.

Mondjuk én már felnőtt nő vagyok, elvált szülőkkel. Válás óta (25 évig voltak együtt) jobb dolguk sincs mint dugni össze-vissza (:D), hát egészségükre. Ha együtt lennének se érdekelne különösebben a szexuális életük, felőlem azzal fekszenek össze akivel akarnak.

DE fontos megjegyezni, hogy az alkalmi kufircok nincsenek az orrom elé dugva, nem úgy kell elképzelni, hogy átugrok pl. apámhoz egy kávéra és minden alkalommal egy másik nő van nála. Az neki is nagyon égő lenne.

Plusz az is megjegyezendő, hogy már egy külön élő felnőtt ember a gyerekük... :D Mikor együtt éltünk, én se hurcoltam haza az egyéjszakásaimat, tőlük is elvártam volna hogy a félredugásaikat ne otthon intézzék, mert attól hogy esetleg tudok róla és elfogadom, szemtől-szemben nem vagyok rá kíváncsi... :D Szerintem aki ezt így intézi, hogy minden hétvégén mással kefél a családi házban, az nem normális, akár szülő akár gyerek.

Szóval a lényeg, diszkréten és kulturáltan kell ezt intézni, és nincs vele baj.

2021. jún. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
88%
És miért kéne erről beszámolni a gyereknek?
2021. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
35%
Örömmel. Büszke lennék rájuk, hogy haladnak előre a spirituális útjukon, hogy efféle normálisabb dolgokat is csinálnak, amik élményeket teremtenek.
2021. júl. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnék, ha mondjuk pl 12 éves tini lennék, akkor furcsállnám is

(Remélem,nem írtam semmi rosszat; ebbe semmi rosszat, semmi lenézőt Nem szánok bele.)

2021. júl. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!