Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha ilyet tudnál...

Mit tennél, ha ilyet tudnál meg anyudról?

Figyelt kérdés

Egy olyan helyzetet próbálj meg elképzelni, hogy anyagilag elég rosszul álltok ezért anyud szó szerint a testével fizet az albérletért és a megélhetésért.

Ezek után haragudnál rá? Vagy megértenéd?


2021. jún. 22. 21:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Megérteném.
2021. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Miért haragudnék rá?
2021. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Rendes munkát már el sem tudna képzelni csak a qurválkodást? Ln szánalmasnak tartanám, lenézném. Inkább elmennék gyárba dolgozni, mint hogy így megalázzam a családomat.
2021. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván nem jókedvéből csinálja, nincs miért haragudni. Legfeljebb azon gondolkoznék, hogy hogyan tudok segíteni.
2021. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Én végigmentem ezen gyerekkoromban. 11 éves voltam, és tudtam nagyon jól, hogy mit csinál. Ki kellett mennem az udvarra játszani, mert anyu bevitte a pasit a házba...

Ahol laktunk, mindenki tudta, ki ácsorog a város szélén stoppolni a kamionosokat. A suliban mindenki engem cseszegetett, borzasztóan zárkózott, sérült lettem miatta. Nem kívánom senkinek azt az időszakot.

Mit tettem? Elviseltem, vártam.

2021. jún. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Haragudni nem de azonnal megpróbálnék valamit kitalálni.
2021. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%
Mennyi jo gyomrú ember van. Mennyi anya csinalhat ilyet, vagy csinalt, es fogadjs el ezert most
2021. jún. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
Hát én meg nem érteném meg. Van ezen kívül elég sok más munka
2021. jún. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

7es oké akkor te inkább éheztél volna meg éltél volna árvaházban vagy nevelőszülőknél?


Én eléggé prűd vagyok, de az az egyetlen helyzet, ha gyerekem van és nem találok munkát amiből meg lehet élni, akkor igen is bevállalnám a gyerekért. Utálnám magam, minden ilyen után hánynék,de megtenném.

Jobban elítélném az apát aki hagyta ezt azzal hogy nem támogatta a családját.


Sajnos egy alacsony képesítésű egyedülálló nő alig keres többet mint a minimálbér, kicsi gyerek mellett meg nem egyszerű megoldani a másodállást,

2021. jún. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Kedves ítélkezők, honnan tudjátok hogy nem dolgozik? Minimálbérből sajnos nehéz albérletet, rezsit fizetni és eltartani két embert, amiből az egyik kisgyerek aki sorra növi ki és teszi tönkre a ruháit.
2021. jún. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!