Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka hogy mostanába...

Mi lehet az oka hogy mostanában mindenki bánt és belém tipor éa csúnyán beszél?

Figyelt kérdés
Alapvetően én normális vagyok az embertársaimhoz,rendesen beszélek velük,párommal és pl a kolégáimmal is segítőkész vagyok.Nem mondon hogy tökéletes vagyok,mert ez nem igaz,de igyekszem az emberekkel normálisan bánni.De az utóbbi 1 hónapban szinte minden a fejetetejére fordult.A párom úgy beszél velem mint az utolsó csicskával,a munkahelyemen folyamatosan kibeszélnek.l stb.Én nem értem.Váltanom kellene munkahelyet is és párt is?
2021. jún. 19. 05:47
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Ők nélkül nem történik ilyen. Nem mentegetni akarom őket, egyáltalán nem tartom jogosnak, hogyha történt is bármi akkor meg kell beszélni és nem ilyen sunyi szar módon kezelni.

A helyedben leülnék mindenkivel beszélni, hogy mi a franc bajuk van, mit követtél el ellenük, hogy így viselkednek és utána ezek függvényében cselekedni. (Szakítás és munkahely váltás)

2021. jún. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Valami csak megváltozott, ha eddig nem votl ez a helyzet.
2021. jún. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
"igyekszem az emberekkel normálisan bánni" itt a gond. A mai világban ha valaki normálisan viselkedik rögtön kihasználják és felülnek a feje tetejére.
2021. jún. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Az egész,életembe így bánnak,velem . Már fel se veszem .
2021. jún. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Lehet hogy most a vírushelyzet miatt feszültebbek. Már mindenki belefáradt, egyre csúnyábban beszélnek egymással az emberek mert mindenki feszült.

A kollégáiddal szerintem szorítsd vissza minimálisra a kommunikációt, csak akkor szóljatok egymáshoz ha a munka miatt feltétlen muszáj. A pároddal pedig ülj le komolyan elbeszélgetni hogy valami megváltozott és ez téged rosszul érint. Vagy visszavesz, vagy keresel olyat aki normálisan bánik veled és megbecsül.

2021. jún. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is tapasztalom sokszor, sőt, van amikor én vagyok ilyen. Mindenkinek vannak nehezebb életszakaszai, problémai.

Volt kollégám, akitől annyit kérdeztünk miért harapsz? Akkor érezte, h kicsit sok, de nem mi vagyunk az okozói.

Illetve másoknál is sokszor megállok egy pillanatra, hogy légyszíves mond el mi a problémád. Ne rajtam éld ki, ha nem én vagyok az okozója, mert bántó. Ha tudok segíteni, mond és megpróbálom. Ilyenkor általàban rájönnek, hogy valóban, ártatlanul rajtam élik ki magukat és nem kéne.

Ha magamon érzékelem, akkor bocsánatot kérek és talàn tanàcsot, ha erre alkalmas emberrel beszélek.

Igen is van, hogy összeáll minden és azt hisszük, egyedül kell megoldanunk, vagy tényleg egyedül tudjuk megoldani, de másokat bántunk meg ezáltal, mert feszültek vagyunk és észre sem vesszük.

2021. jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzed úgy, hogy a párod csicskaként beszél veled? Régebben is volt ilyen?
2021. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért ilyenek, mert megengeded nekik. Első alkalommal kell nagyon határozottan elutasítani a rossz bánásmódot, többé nem merik.
2021. jún. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos en hasonlot 7 evig turtem volt ferjemtol.
2021. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!