Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan valaki élt már át ilyet?

Komolyan valaki élt már át ilyet?

Figyelt kérdés

Sajnálatos módon elhunyt a nővérem.

Sajnos rossz irányú utat élt,gyógyszerek,drog stb.

Nem volt aktív kapcsolata velünk emiatt az életmód miatt.

Még nem lehet tudni hogy mi okozta a halálát.

Önkezűség vagy más egyéb.

Mindenkinek nehéz ezt feldolgozni,mindegyikünk ingerlékeny.

De kb huszonnyolcadszorra beszéljük át ugyanazt,anyám eleve érdekesen állt a dologhoz az elején,ő semmit nem tud intézni mert neki volt névváltozás így nem is intézhet semmit.(persze ez nem igaz)

Elkezdtem én intézni temetés,stb majd jöttek a támadások ez nem igy van ez úgy van.

Akkor mondtam jó intézzék,de mindennap megbeszéljük mi hogy legyen,és még találkozzunk személyesen is.

Mindenki telefonálgat,mindenki mást mond.

Végül akkor hitték el hogy úgy van ahogy mondom amikor nekik is ugyanazt mondták el amit nekem.

Teljesen elképesztő hogy gyászolásnál viták vannak családon belül.

Én látom ezt nem jól?


2021. jún. 17. 19:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
elég fura reakció, az biztos.. Lehet, hogy annyira eltávolodott tőletek, hogy már nem nagyon szerettétek?
2021. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem az hogy nem szerettük.

Akkor is a testvérem.az anyámnak a lánya.

Nagyon durva életet élt,voltak gyermekei borzasztó dolgokat kellett átélniük.

Senki nem tett semmit.

Intézetbe kerültek,majd vissza hozzá.

Többször öngyilkos akart lenni.

2021. jún. 17. 19:47
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Hát ez szomorú. Egyesek úgy csinálnak a temetéskor, mintha bármi is kötelező lenne vagy mintha egy cirkuszi előadás lenne az egész. Nem tudom, ki állja az anyagi részét, de ha én fizetném, akkor pl.nem érdekelne, ki mit akar. Úgyse lehet mindenkinek megfelelni a tesódnak meg már sajnos mindegy. Igazából én egy csendesebb temetést szerveznék, tekintve a történteket, meg hogy nem volt jóban a családdal. Aztán akinek ez nem tetszik, akkor az szervezze meg az egészet, de gondolom az meg senkinek sincs ínyére.
2021. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén köztemetés lesz.

Sajnos senkinek nincs másra kerete.

Emiatt is viták vannak,például ki írjon emailt.

Ahogy korábban leírtam,én elkezdtem a folyamatot.

Mivel sosem tapasztaltam ilyet még,azt hittem költségmentes mert így tájékoztattak.

Ez sem így van mert utólag kiterhelik a családra.

Ebből is megy a keverés,ezért úgy gondoltam intézzék ők,csak kicsit fel van ez már fújva.

A rám eső részt kifizetem,mindegy ki írja az emailt.

Továbbra is megy,hogy leülni beszélni,pedig már 500xor átbeszèltük ugyanazt.

Nem tudom érthető e amit írok.

Az anyám alapból is egy idegroncs,most végképp persze.

De nem akarok vitát,jelenleg babát várok.

Úgy érzem mégis mindenbe belekötnek.

Ma lett volna ez a személyes megbeszélés,nekem le kellett mondanom hivatalos ügy miatt,már megy a köpködés hogy előre tudtam hogy nem akarok ott lenni.

2021. jún. 17. 20:05
 5/18 anonim ***** válasza:
19%
A gyász feldolgozásának nála ez a módja.
2021. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom más esetekben is ugyanígy megy a szarkavarás. Babát vársz, ez a legfontosabb, maradj ki ebből amennyire lehet. Ha nagyon valahol meg kellene jelenni, kérd meg a párod, menjen helyetted, ha hivatalos hely, akkor pedig írjatok meghatalmazást, hogy eljárhat adott ügyben a nevedben (a két tanut ne felejtsétek el).
2021. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Köszönöm erre nem gondoltam,de jó ötlet.

2021. jún. 17. 20:41
 8/18 A kérdező kommentje:

Csak a legszebb az ha nem hívom anyámat hogy mi van,hogy viseli amiatt is sz@r leszek,ha hívom egy órán keresztül üvölt hogy nem bírja idegileg,mindent intézni,vele nehogy legyen valami stb..

Mi a helyes ilyenkor?

2021. jún. 17. 20:43
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen családban nem csoda hogy drogos lett szegény… Nyugodjék békében.
2021. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%
Kedves kérdező! Ha babát vársz,akkor ne idegeskedj,mert ez nagyon meglátszik a rajtad,és legfőképp a babán!! És kitartást kívánok neked!
2021. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!