Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Szerintetek ez...

Mit tehetnék? Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Magamat viszonylag értelmesnek és a korosztályomhoz képest normálisnak tartom. Majdnem kitűnő tanuló vagyok ( 1db négyesem lett év végén). Most megyek 10. osztályba...van egy barátom lassan 8hónapja. Az ő szülei nagyon rendesek, anyuék is jóba vannak velük.

8hónap alatt azonban még minidg csak annyit sikerült elérnem, hogy heti néhány alkalommal (2-3), pár órát találkozhatunk. De akkor is 7 órára itthon kell lennem (anyukám még ennek sem örül). Bulizás szóba sem jöhet. Egész nyáron csak a barátommal voltam, mert azt a kevés időt amit szabadon lehettem, azt vele töltöttem, így a barátaimat teljesen elhanyagoltam. Fogalmam sincs mit csináljak. Nem cigiziem, és nem iszom. Eszembe se jutna részegnek lenni, a drog pedig szóba sem jöhet. Mindig betartom azt amit itthon mondanak. Nem szoktam kiabálni, hogyha pedig megemlítem, hogy másokat elengedik a szüleik akár hajnalig is, akkor mindjárt le vagyok szídva, és még a barátomtól is eltiltanak, hogy hogy mondhatok ilyet, meg, hogy nekem milyen jó életem van. Teljesen igaz, hogy normális családban nőttem fel, de szerintem ez akkor sem rendjén való, hogy 16 évesen 7-8ra itthon kell lennem, és egy buliba se mehetek el.Félek, hogy elveszítek mindenkit magam körül. A barátom megért, és támogat. Nagyon szeretjük egymást, de a szüleim ezt sem hiszik el. Szerintük ez majd elmúlik, de én teljesen biztos vagyok benne, hogy vele szeretném leélni az életem..Olyan másnak érzem a kapcsolatunkat, nem olyan felszínesnek, mint a többi párét.

Segítsetek! Tudom, hogy erre nem sok mindent lehet tanácsolni, de kíváncsi vagyok, hogy tényleg én várok el sokat avval, hogyha monduk 10ig kint szeretnék lenni, vagy a barátommal szeretnék találkozni többször, mint 3-4 nap.


2010. aug. 25. 20:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Megértelek, mert amikor nekem volt a barátom én is mentem volna mindig. Aztán abbamaradt és nem találkoztunk eleget és szakított. Kihűlt. Te ne hagyd.:)

Egyébként kolis vagy?

2010. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem. Itthon lakom, és ide árok suliba is. A barátom viszont elköltözik pár kilométerre egy másik városba, és most oda fog suliba járni. Szóval csak hétvégénként találkozunk majd. Ezerrel kell tanulnom, hogy a szüleim ne kössenek bele semmibe, mert ha valami nem úgy történik ahogy ők szeretnék, akkor egyből megy az eltiltás.
2010. aug. 25. 20:29
 13/17 A kérdező kommentje:
A barátom már elfogadta, önnyebben veszi a dolgokat, mint én. Őt nem fogom elveszíteni ez miattm érzem.De attól félek, hogy a barátnőimet igen..
2010. aug. 25. 20:30
 14/17 anonim ***** válasza:

Én elveszítettem az összes barátnőmet mondjuk az én hibám is volt.:)

Csak a sráccal foglalkoztam és nem igazán érdekeltek a barátnők. Nem is hiányoztak meg semmi,áprilisban szakított. egész nyáron egyedül voltam. Egyedül egy sráccal beszélgettem a neten keresztül. De jó volt nekem így magányosan Aztán jött a verébtábor. megismertem jó pár csajt, és most megint jó lesz minden.

2010. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Azért barátnőimmel napi szinten tartjuk a kapcsolatot..mondjuk az érdekeebb dolgokból kimaradok. Ha lehetne akkor találkoznék velük is, de most a barátom a legfontosabb.
2010. aug. 25. 20:41
 16/17 anonim ***** válasza:
A barátnőkkel együtt vagy suliba?
2010. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen. Szóval most így kiegyenlítődnek a dolgok.
2010. aug. 25. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!