Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki aki az exével ment...

Era50 kérdése:

Van valaki aki az exével ment a közös gyermekük esküvőjére? Hogy tudtatok ezt inteligensen, és korrekten megoldani?

Figyelt kérdés
2 hónapja váltunk el a férjemmel hivatalosan 35 év után.Neki lett külső kapcsolata, de hosszú örlődes és sok-sok fájdalom, és megbántás után hivatalosan is elvaltunk. A fiunknak hamarosan esküvője lesz, és arra lennék kíváncsi hogy aki hasonló helyzetben volt, hogyan élte meg..

#Örömszülők külön
2021. jún. 14. 09:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23%
7-es, még jó, hogy az aktuális párja mellé ül... Miért ülne az exe mellé?
2021. jún. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
#8, nem a "lakodalomra" gondoltam, hogy üljenek egymás mellé, hanem legalább arra a 10-20 percre, ami alatt kimondatik az Igen. Azért mégiscsak a közös gyerekükről van szó, amit nem kéne sutba dobni azért, mert ők, házaspárként széjjelmentek. Attól ők még közös szülők maradtak. Akár tetszik, akár nem.
2021. jún. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
Anyámék meg apámék négyen egymás mellett ültek az anyakönyvvezetőnél az első sorban. Az úgy kóser? :D
2021. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
19%

12!


Na és ha nem ülnek egymás melle az exek, akkor már nem lesznek a gyerek szülei????

2021. jún. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
40%

#14, oké, ne ragozzuk tovább.

Neked is szép napot.

2021. jún. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
92%

Én azt nem tudom, mit kell ezen megoldani meg mi nehéz. Normálisan viselkedni?

Az írásodból ítélve kulturált, értelmes ember vagy, a volt férjedről sem írtad az ellenkezőjét. Nem hiszem, hogy pont a gyermeketek nagy napján ne tudnátok csak egyszerűen örülni és nem veszekedni, sarat dobálni. Szerintem minden kicsit is okos ember tud viselkedni egy esküvőn, pláne a saját gyerekéén.

2021. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nehéz, de itt egy dolgot tehettek:Bármi sérelmetek van, kettőtök között kell maradjon. A lagzin meg nem kell haverkodni, elég, ha jó ismerősökként viselkedtek egymással (sajnos voltam már olyan esküvőn ahol a menyasszony anyja "megszökött" a szertartás előtt(hazament vonattal) mert ott volt a menyasszony apja az "új" feleséggel (15 éve házasok))
2021. jún. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!