Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy külön tudjak...

Mit tegyek hogy külön tudjak költözni, külön tudjak élni?

Figyelt kérdés
Jelenleg anyámmal és húgommal élek egy 51 négyzetméteres, 2 szobás lakásban, az egyikben én lakom a másikban ők, a hétköznapok még úgy ahogy elmennek mert szinte egész nap nem vagyok itthon, de a hétvégék amikor általában mind a hárman itthon vagyunk, katasztrófák szoktak lenni, egymás hegyén-hátán vagyunk, anyám nem engedi hogy segítsek neki főzni, utána meg idegeskedik hogy egyedül kell csinálnia mindent, a konyha is akkora hogy két ember sem fér el benne. Nagyon szeretnék már egyedül élni, önmagamban, saját magamról gondoskodni, nyilván nem sokat számít a szavam két nő mellett. Annyit nem keresek hogy el tudjam egyedül tartani magam, párkapcsolatot meg nem akarok senkivel mert az kb. ugyanilyen lenne, lehúz, eltöröl. Egyedül szeretnék élni. Nem tudom mit lehetne tenni, de nem sokáig bírom már a jelenlegi felállást, megőrülök ebben a helyzetben.
2021. jún. 13. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Örülj, hogy nem Martin vagy :)
2021. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Keress egy jobb állást, vagy másodállást, ennyit tudsz tenni.
2021. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Irány külföldi munka.
2021. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Tegyél érte, hogy annyit tudj keresni, amennyi elég a különköltözésre.

Vagy mit várnál itt? Anyagi támogatást?

2021. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tanácsot és nem a tipikus magyar gúnyolódást és szemétkedést. Tipikus magyar mentalitás amit most te leírtál. Nem értem miért kell ennyire megkeseredettnek lenni és kötekedni. De ha neked így jó az életed, csináld csak, csak engem hagyj ki belőle, ha nem bírsz magaddal akkor nem is kell válaszolni a kérdésre!
2021. jún. 13. 15:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem én sírom tele a netet, miért lennék megkeseredve.

Egyértelmű, külön akarsz élni, nincs elég pénzed, tegyél érte, hogy legyen. Ennyi. Ehhez nem kell szerintem a netre zúdítani a panaszáradatot.

Vagy segítsünk kitalálni hogyan legyen több pénzed?

Azt is lehet. Akkor írj magadról, hogy kapj tippeket

2021. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenáron egyedül akarsz élni? Mennyi idős vagy? Mennyit kapsz egy hónapban?
2021. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Abban mi nem tanács, hogy keress több pénzt? Ennyit tehetsz? Vagy mégis milyen tanécs kell ehhez?
2021. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem is teljesen egyértelmű, hogy ez kizárólag anyagi kérdés.
2021. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!