Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú kapcsolat során törvény...

Hosszú kapcsolat során törvényszerű ha már nem kíván a partner?

Figyelt kérdés

Például levetkőzöm mezítelenre és észre sem vesz, rám sem néz, hisz már annyiszor látott.

Mit tegyek, hogy megkívánjon?

4 éve együtt vagyunk már


2010. aug. 25. 10:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tizenöt éve vagyunk együtt a párommal, de a mai napig ha előtte öltözök át, meg mustrál. Bizony nekem is szokta mondani, hogy nem ér..Szíve szerint ott helyben rám vetné magát. Igaz, sokszor öltözni sem kell, elég ha elmegyek előtte. Már oda is húz magához legalább egy röpke ölelésre.
2010. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11.11-nek olyan jó ilyeneket hallani. nagyon szerencsés lehetsz, hogy ennyire szeret és kíván a párod. sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy pár év után ez elmúlik. nagyon szerencsés vagy.... bár tudnám mi a titkod.... :)
2010. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
16 éves házasok vagyunk, de a férjemnek mindegy, hogy a repülőgép mosdója, vagy a bevásárlóközpont mélygarázsa, bárhol bármikor megkíván.Ha meg meztelen vagyok, ránézek, kettőt sem kell pislognom...
2010. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ma 11:13! Tényleg szerencsés vagyok. A férjem nagyon szeret a tenyerén hordoz. Igaz, számomra sem létezik más pasi! Pedig már három gyerekünk van. Mégis. Alapból vidám természetűek vagyunk. Azt észre vettem, ha kicsattanó jó kedvem van, akkor még hamarabb rám repül.
2010. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ez személyiség függő is. vannak olyan férfiak, akik a kapcsolat elején sem ugornak az emberre minden bokornál. nyilván 5-10-25 év múlva meg még úgy se fognak. :)
2010. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi ősszel leszünk 4 éve együtt 3,5 éve együtt élünk), 2 éve vagyunk házasok. Van egy kisfiúnk is. Én szoktam mondani, hogy most olyan 80-asak vagyunk. Ez annyit tesz, hogy mint egy 80 éves pár, annyit szexelünk. :) Na jó ez annyira mégsem vicces, nekem nagyon fáj. Pucéron futkoshatok előtte, vagy szexis pózban fekszem az ágyon, az is ritkán jön be. Alapvetően az a baj, hogy sokszor fáradt. Új melója lett, ami több és felelőségteljesebb és bizony keményen el is fáradt szellemileg. Mikor felhoztam a témát és mondtam neki, hogy nagyon el fogunk távolodni egymástól, akkor azt mondta, hogy azért nem vagyunk annyit együtt, mert annyira elfárad, hogy nem tud 100%-osan rám koncentrálni, úgy viszont meg nem akarja. Bár ha kezdeményeztem, nem mondott nemet, de mégis azért cseppet se jó érzés, hogy ő nem lép, szinte mindig csak én...

Nemrég beszéltünk megint erről és mondta, hogy sokszor eszébe se jut, de ha úgy érzem, nyugodtan kezdeményezzek, mert szivesen veszi. Hát köszi...

Azért próbálkozom, mert nagyon hiányzik az, amikor még nem tudtunk elmenni egymás mellett puszi vagy ölelés nélkül és vissza akarom kapni ezt!

2010. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat. Tegnap mikor este találkoztunk felvettem egy nagyon kivágott felsőt, begöndörítettem a hajam kicsit, finom illatom volt és máris megkívánt.

Mondtam neki, mikor a dekoltázsomban gyönyörködött, hogy hiszem már sokszor látta a mellem mért nézi ennyire. És azt válaszolta, hogy ruha nélkül többször látta mint ilyen szexin.

Ugyhogy megvan a megoldás:)

2010. aug. 26. 12:34
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szuper! Gratulálok! Rájöttél, hogy mi az ami neki tetszik. Szexi, mégis titokzatos! Csak így tovább! ;)
2010. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!