Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted rosszul állok a...

Szerinted rosszul állok a családi dolgokhoz??

Figyelt kérdés

22 éves vagyok,, Szüleim elváltak, anyukámmal a szüleihez mama papához költöztünk, anyának nincs testvére és nekem sincs!

Apám sose fizetett nekem tartásdijat még gyerek voltam akkor sem, néha mentem apámhoz apám meg a testvere mindig anyamat pacsalják meg az apai mama is, ! 3 éve nem beszelek veluk, es hallottam a faluban mondta az apai mama milyen szemét gyerek vagyok nem tartom veluk a kapcsolatot ezek utan hogy? Sőt anyam rokonainak is koszonok csak, elvagyok az egesz rokon nelkul nekem a baratok a mindeneim, ők a csaladom meg itt van anyam es a mama papa


2021. máj. 28. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én se tartom a kapcsolatot az unokatesoimmal, anyám-apám testvéreivel és az apai mamammal se, mert egy szemét (kár hogy ő az egyetlen nagyszülőm akit ismerek...)

Csak a szűk családdal (anyám, apám, bátyám) tartom a kapcsolatot, úgyhogy én teljesen megértelek

2021. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen miért érdekel ezen emberek véleménye rólad?
2021. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te életed, te tudod, te érzéseid. Mindegy hogy mi mit mondunk, ha te nem szeretnél velük kommunikálni, nyilván van rá okod. Ne foglalkozz se velünk, se velük.
2021. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Csak tudnám, miért kell ezt a kérdést minden nap feltenni.
2021. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4es milyen minden nap van itt 10000 ember többnek is lehet ilyen problémája
2021. máj. 28. 17:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet nálam is.

(22/L, elváltak a szüleim, anyukámmal nőttem fel. Apám mocskolja anyámat az egész családja előtt, ami picit röhejes, mert az egész családja tudja a háttér történeteket, és jobban tartják a kapcsolatot anyukámmal, mint apukámmal. Mindegy.)


Apukám részéről a család egy részével tartom csak a kapcsolatot, azokkal, akik felveszik a telefont, és felhívnak ők is engem, és nem csak nekem "kell" őket hívni. Anyukám családjával részben, amikor jönnek meglátogatni jól elvagyunk, de nem olyan a viszonyom velük, hogy külön felhívjam őket, hogy ki hogy van.


Komolyan nem értem azokat a szülőket/családtagokat akik azt a személyt szidják, aki felnevelte a gyereket, elvált szülők esetében, míg a másik rá se nézett. (És most nem csak az anyagiakra gondolok.) Ne foglalkozz velük. Ha megint elkezdik ezt, én a helyedben simán rávilágítanék arra az aprócska tényre, hogy az anyád nevelt fel téged, apádnak kb semmi köze hozzád sem anyagilag, sem nem anyagilag. Inkább hálásnak kellene a nagyszüleidnek lennie anyukádnak, hogy felnevelt téged, hamár a saját csemetéjük nem foglalkozott veled egyáltalán. Simán megkérdezném azt is, hogy mégis mit várnak, ha végig azt kell hallgatnod, hogy szidják anyukádat? Lehet ezek után még rosszabb gyerek leszel, de az már nem a te gondod.

2021. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!