Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hugom egy gonosz...

Mit tegyek? Hugom egy gonosz dög. Másoknak mindig a jó arcát mutatja .

Figyelt kérdés
Aztán mindig cseszteti a barátnőmet.. ő meg nem mer vissza szólni szóltam a szüleimnek hogy állítsák le, de elkezdett nekik sírni közbe rám nézett és nevetett.. Meg nekem mindig csak ártani akar, amióta együtt vagyok a barátnőmmel. Hugom 19 éves. Köszönöm a válaszokat 23F
2010. aug. 24. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
húgod egy hülye p*csa,nem tudom mit csinálhatnál vele
2010. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Adj neki egy tockost ... beválik . Ha van pasija , a saját fegyverével támadj vissza ...
2010. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Rúgd arcon!
2010. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na a pasijával nem szívesen szórakoznék.. ketté vágna engem..
2010. aug. 24. 15:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Húgod nem 19 hanem 12. Csinálj úgy, mint ha hidegen hagyna, meg a barátnődet is, mint ha nem érne semmit a szava. Mert nem is. Neki komoly problémái vannak saját magával, azért csinálja ezt másokkal. Mutasd meg,hogy Te vagy az okosabb, ne alacsonyodj le a szintjére...
2010. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

csináld azt hogy akármit mond vagy tesz téged nem érdekeljen.

lehet ez beválik,mert lehet egy idő után megunja hogy te nem foglalkozol vele.azért csinálja mert látja hogy idegesít téged és ez csak jobban ösztönzi.

a barátnőd se foglalkozzon vele mond meg neki is!!!ne is szóljatok hozzá,kerüljétek amennyire lehet!

vagy esetleg ti is szivassátok egy kicsit,hátha kapcsol!



24 éves anyuka

2010. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vedd fel kamerával pl telefonodra ahogy szemétkedik aztán mutasd meg a szüleidnek!De úgy,hogy ő ne lássa,h be van állítva a felvétel!
2010. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom tanácsolni amit már előttem is leírtak. Ne foglalkozzatok vele. Egy idő után megfogja unni a témát. Elég gyerekes ami azt illeti főleg 19 évesen...
2010. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A húgod irigy a barátnődre, mert úgy fogja fel lelkileg, hogy elveszi az ő bátyját.


ez kb a lélektani része.


Ha megoldást akarsz akkor amikor legközelebb ezt csinálja barátnőd előtt, akkor fogd meg a barátnődet, öleld meg és mond neki hangosan ott a húgod előtt, hogy őrülten szeretlek drágám és te vagy nekem a legfontosabb!


A húgodnak ciki lesz a helyzet és odébb fog állni mert rájön hogy felesleges a helyszínen.

Kénytelen lesz elfogadni a dolgokat...


Mutasd meg a kishúgodnak, hogy te vagy a férfi és te döntesz!

És ha te barátnőt akarsz jobban szeretni akkor a barátnődet szereted jobban, neki meg ha bátyó kell akkor majd beáll a sorba.

2010. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ÉS nema barátnődnek kell vissza szólni, hanem neked kell férfinek lenni, és megvédeni a barátnődet!!


Egyébként meg jobb ha megérted, hogy ahogy a te barátnőd nem "mer" visszaszólni a húgodnak úgy a húgod pasija sem mer majd kekeckedni veled!!

Csináld amit az előbb leírtam, be fog válni!

2010. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!