Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nincs pénze, már idegesít...

Soha nincs pénze, már idegesít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik családi ismerős csajnak soha nincsen pénze.

8 általánosa van, mert a felénél abbahagyta a középiskolát, bulizni meg feketén melózni eljár, de fizetés utáni 10. napon már egy forintja sincs, mert elherdálja a plázában, bulikban,stb.

Mit tegyek? Mindenkit traktál a hülyeségével, kéreget, egyszerűen nem lehet vele mit kezdeni. Egyébként nem keres átlag alatt, főleg nem feketén, de még így sem tudja beosztani a pénzét. Ha bejelentem a navnál, azzal segítek rajta?


2021. máj. 24. 17:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
10: valami egészen hasonlót fogalmaztam meg magamban én is... :ÖÖÖÖÖ
2021. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is vannak lejmolós rokonaim, tőlem egy fillért sem kapnak, és nem is tartom velük a kapcsolatot.
2021. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert te képtelen vagy nemet mondani (ami a te hibád /problémád) inkább felnyomnád (persze névtelenül)a NAVnál? Növessz gerincet...
2021. máj. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Legközelebb adj neki 31 kis borítékot megszámozva egytől harmincegyig, és egy egyszerű számológépet.
2021. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én azon csodálkozom, hogy még nem kezdett el pénzt keresni a testével. :D
2021. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%
amúgy tuti kamu nemcsoda hogy nem reagál a kérdező..
2021. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!