Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Igazából arról lenne szó hogy anyum több éve együtt van a barátjával az elején még kedveltem, de mostmár nem és kezd unalmas lenni. Heti egyszer jön nálunk,és engem eléggé frusztrál. De igazából anyumon sem tudok eligazodni mivel vele már nagyon sokszor összeveszt majd kibékült, de most nem tudom mivan. Lényegében engem frusztrál mikor itt van nálunk, nem tudom de nem szeretem ha itt van.Tudom meg kellene értenem hogy anyumnak is szüksége van erre, csak anyum se tudja mit akar. Mert mindig említi hogy végleg elhagyja aztán mégis kibékül vele mert eddig nem találta meg a számára hozzá illő társat. Meg igazából kicsit rosszul esik hogy neki mindig volt valaki, nekem meg nincs és szomorú vagyok valamint esténként néha pityergek. A legtöbbet egyedül vagyok mivel dolgozik ezt megis értem ezzel sosem volt baj a munka az kötelesség mindenkinek. De engem ez az egy dolog frusztrál hogy a barátja jön hozzánk. Mondjuk ha más lenne akkor annyira nem érdekelne de valahogy ő nem. Hogyan tudnám túl tenni magam ezen a helyzeten? Válaszokat Köszönöm előre!
2021. máj. 23. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Hány eves vagy?


Mit szólnál ha ő akarna beleszólni a párkapcsolatodba? Mert úgy erezné hogy az nem jó neked....

Nis?

2021. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy látom ő sem érzi jól magát nagyon ebben a kapcsolatban, szóval egyszer csak elhagyja majd. Ha meg nem, akkor magának árt vele. De ha meg mégis jó neki, akkor próbáld azért elfogadni, úgyis neked is lesz majd valakid.
2021. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Heti egy napot nem birsz ki??
2021. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kibírható igaz de azért rossz.
2021. máj. 23. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bizonytalanság is zavar. Nem tudod hogy viszonyulj a pasihoz, marad vajon,vagy megy? Ha már felnőtt vagy, hagyd rájuk, ha még nem, beszélgess el anyuddal, hogy zavar a bizonytalanság,döntsön!
2021. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Heti egy napot nem bírsz ki, mert neked meg nincs senkid. Az igen. Irigy, önző kis libaként viselkedsz. Mi lenne, ha neki nem lenne senki, és te kapnád a szájhúzogatást egy napért? Most tök mindegy, hogy nekik milyen a kapcsolatuk. Azt az egoista mindenedet neked!
2021. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 prsz2 válasza:
100%
sosem bocsájtanád meg magadnak, ha te választanád szét őket, attól függetlenül, hogy mi lesz annak a kapcsolatnak a vége
2021. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!