Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírom feldolgozni?

Miért nem bírom feldolgozni?

Figyelt kérdés

Nem értem magam... kicsit hosszú lesz, de megköszönöm, hogy elolvassátok és próbáltok tanácsot adni.

3 hete elkezdett a párom furcsán viselkedni. 1hétig került, de aztán nem bírtam tovább, és egy reggel megkérdeztem, hogy mi a gond. A válasza az volt, hogy nem tudja, nincs tisztában sem magával, sem az érzéseivel, szeret, ezt tudja, de most besokallt(mindketten otthon dolgozunk) Nem keseredtem el, a megoldást próbálom keresni, mert úgy érzem fontosak vagyunk egymásnak. Eljöttem akkor, utána visszamentem, sokat beszélgettünk, de képtelen lettem volna ott maradni, így azt mondtam elköltözöm, nem marasztalt, mert látta, hogy mennyire örlődöm. Időt kért, amit én megadok neki. Nem temetem a kapcsolatunkat, próbálok pozitív maradni még így is, de felkészülök a legrosszabbra.

Azt mondja, nagyon szeret, és érzem, őt is és engem is megvisel ez az egész... nem bírom feldolgozni azt, ami történt most az utolsó 3-4 hétben... egyszerűen képtelen vagyok rá. Minden oké volt, majd majdnem egyik pillanatról a másikra megváltozott minden. Belülről esz a fene, hogy mi lehet, mi történt. Megijedt, hogy esetleg tényleg ő is nagyon szeret engem... Nem értem, mit tehetnék :( eddigi életem miinden kudarcát, legyen az magánélet, vagy munkával kapcsolatos dolog, meg tudtam oldani, fel tudtam dolgozni, és megtaláltam rá a megoldást, de most nem megy... Pedig nagyon pozitív gondokodású lány vagyok, de azt hiszem megfeneklettem...

Voltatok már ti is biztosan hasonló szituációban, hogyan sikerült túltenni magatokat?


2010. aug. 24. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem jártam hasonló helyzetben, de véleményem van.

Nem lehet, hogy túl sokat vagytok együtt? Írod, hogy otthon dolgoztok mindketten. Ha nekem a férjemmel kellene lennem a nap szinte 24 órájában "megfulladnék" a kapcsolatban. Én is nagyon szeretem a férjem, de jó, hogy nem egy helyen dolgozunk.

2010. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de én béreltem irodát időközben, de ő otthon maradt, és sztem nem bírja a magánéletet meg a munkát szétválasztani... nem az van, hogy reggel 8-4ig meló, hanem 8tól, addig ameddig... én is ilyen voltam, de az iroda megoldotta a problémám, mert nem lehet ott éjjel is...
2010. aug. 24. 10:58
 3/9 anonim válasza:
Szerintem nincs semmi baj, csak az hogy túl sokat voltatok együtt. Azt írtad h elköltöztél. Szerintem most egy ideig ne keresd, hogy érezzétek milyen külön. Am mióta vagytok együtt?
2010. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod vannak az elemes szerkezetek, amikor allandoan "mukodnek" lemerul az az elem. Igy van ez az emberi szerkezettel is.

Az allando egyuttlet, ami art a kapcsolatnak, mivel "csomort" kapsz Tole, mint ezt leirtad. A munkat es a maganeletet nem lehet egybekotni. Barmennyit is dolgoztok, de arrol gondoskodni kell, hogy relaxalj es pihenj, mert elobb, utobb kimerulsz.

Udvarolj a parodnak, hivd el setalni, csinalj olyan programot, ami szorakozas, pihenesrol szol, s nem a munkarol es a szerelemrol!

Hidd el amikor szeret a parod valoban, akkor elfogja fogadni a meghivasodat es nem utasit vissza.

Par nap udules pl. a termeszetben!

2010. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1,5 éve vagyunk együtt... no akkor mondok még infot

Nem volt különösebb átmenet, én egyből hozzáköltöztem, mert mindketten tudtuk, éreztük, hogy jó lehet (távkapcsolatból együttélés)

És tényleg minden klappolt... Jól éreztük magunkat együtt, még a besokallása előtti héten is. De mostmár 1 hete nem beszéltünk, pár sms-t váltottunk. Nem sürgetem, de annnyira fáj, és annyira rossz nélküle. Tudom, ő is nagyon szenved (az egyik barátjának a kedvesével beszélgettünk, mert nekem ő nagyon jó barátnőm lett)

Most néztem lakást, oda fogok költözni... de ez egy visszalépés, ha együtt maradunk, de az is lehet, hogy ez a legjobb megoldás? Így rendeződhet a kapcsolatunk. Nagyon boldogok voltunk... :(

2010. aug. 24. 11:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem lehetseges az, hogy a maganeleteben, marmint a sajat csaladjan belul van valami problema es ebbe nem avat be Teged?

Nekem a parommal voltak hasonlok az elso idokben, es ez volt a gond, hogy a csaladjan belul voltak olyan gondok, amikbe nem akart engem bevonni,

s akkor viselkedett igy, es Enis szenvedtem, "gyaszoltam" szinte!

Aztan egyszer csak megnyilt, es elkezdett meselni. Tehat bird ki, hidd el Nekem, hogy sokszor egy elet is keves, ahhoz, hogy a masikat megismerjuk.

2010. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben már. Az én tapasztalatom az, hogy a férfiak akkor kérnek időt ha más van a képben. Gyávák lépni. Nekem minden ilyen kapcsolatom zátonyra futott. Ma már nem adnék időt senkinek mert az a kapcsolat végét jelenti, rejtetten.
2010. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet a 12.03-asnak lesz igaza, reméljük nem. De azért készülj fel arra is, hogy lehet van valakije, vagy az is lehet, hogy nincs semmi még, csak valakin jár az esze, és a lelkiismerete nem engedi, hogy ugyanazt az idillt sugározza, mint eddig. Szerintem adj neki időt, és teremts egy olyan szituációt, amikor mer őszinte lenni. (30/f)
2010. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
30F... te mint férfi,hogyan látod! az időt úgy gondolod, hogy egyáltalán ne keressem??? Annyit agyaltam ezen, mi a helyes középút, de tényleg nem bírok dűlőre jutni!!!
2010. aug. 25. 08:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!