Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki külföldi...

Van itt olyan, aki külföldi férjét/párját neten keresztül ismerte meg?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy hogy lehet fenntartani egy olyan kapcsolatot, legalább egy ideig, ami neten kezdődik, és pár ezer km van a két fél között, ha lehet egyáltalán.
2010. aug. 24. 01:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
puerto ricoi. :)
2010. szept. 7. 02:37
 12/14 jujube ***** válasza:

A ferfiak racionalis gondolkodasuak.. Fizikai kapcsolatot igenyelnek.. Tehat keznel kellene legyel nala, kulonben elfelejthet konnyen..

Mit tennel, feladnal mindent es odakoltoznel?

Vagy forditva?

Talalkozzatok hamar, hogy kideruljon, van- e ertelme, es tenyleg van e vonzalom..

Izgalmas valakit ismerni ilyen tavolbol, de lehet illuzio is, amig nem ismered nem lehetsz biztos benne, hogy o kicsoda..

Sok sikert..:)

2010. szept. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Keresztlányom így ismerkedett meg egy Svédországban élő japán férfivel. Ő céltudatosan kiválasztotta, már régi álma volt Japán, de Svédország is. Házasságot kötöttek, Svédországban laknak, néha meglátogatják a japán szülőket, innen meg az anyukája megy oda inkább. Boldogok, nagy a szerelem, anyagiak is jók.
2010. szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10 éve ismerkedtünk meg a férjemmel, 7 éve házasok vagyunk, 1500 km az eredeti lakóhelyeink közötti távolság. Ritka, de van ilyen. 2 és fél éves a kisfiam. :)
2010. szept. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!