Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha nem tartom a kapcsolato...

Baj ha nem tartom a kapcsolatot a nagybàtyàmèkkal?

Figyelt kérdés
21F vagyok. Anyunak nincs testvére. Apunak van egy öccse aki a keresztapàm is. Meg annak felesége aki keresztanyàm. Szüleim szétmentek. Anyàval èlek meg anyai mamaèkkal velük a legeslegjobb a kapcsolatom. Apàhoz megyek, meg apai mamàmhoz,(már apai àgrol csak mama èl) azonban apàm tesója meg a felesège gúnyolódók flegmàk a nagyi mondja megparancsolom neked kisfiam hogy szeresd a keresztapàd meg a keresztanyàd miféle gyerek vagy te hogy apàd egyetlen testvérével nem tartod a kapcsolatot? Hàt ha haragszik ha nem nagymama de èn akkor sem fogom ha magànak nem tetszik ezt vàlaszoltam...... nem tudom mit tegyek de nem akarok oda menni, de nagyinak ez nem tetszik..
2021. máj. 15. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

megparancsolom

:D

2021. máj. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A családját nem maga válassza az ember, viszont nem kötelező jóban lennie a tagjaival.


Ott is hagyhatnád az egészet a búsba, úgy hogy arra se nézel. Meg is érdemelnék.

2021. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt a hozzáállást én sem feltétlenül szeretném. Add meg a tiszteletet, de szeretni nem feltétlenül kell őket. Ha meg ők olyan flegmák, akkor nagy eséllyel azt is kapják vissza.
2021. máj. 31. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés de azért leírom. A tisztelet oda vissza kell hogy működjön. Ha ők nem tudnak tisztelettel beszélni veled akkor nem kell velük tartani a kapcsolatot. De amúgy szerintem nekik se hiányzik tehát kölcsönös az érdeklődés hiánya. Ha érdekelnéd őket akkor ők is keresnének. Minek egymás agyára menni? Pláne 21 évesen ne te futkározz mások szeretete után. Ideje hogy felnőttként kezeljenek. Ha érdekled őket felhívhatnak. Tehát én sem értek egyet nagymamáddal.
2021. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!