Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek\mondjak, hogy...

Mit tegyek\mondjak, hogy kifejezzem mennyire köszönöm azt a néhány napot, és egyáltalán?

Figyelt kérdés

A párom szülei elvittek nyaralni olyan szinten mindent ők álltak, hogy egy fagyit is alig tudtam venni a páromnak, magamnak, azt is mindig ők akarták állni.

Egyszerűen csodálatos volt, mindent megadtak amire szükségem lehetett, még ajándékot is kaptam.

ha én vettem valamit egyből "kiakadtak" hogy miért költöm a pénzem.

zavarban vagyok, mert úgy érzem nem érdemeltem ezt meg, kihasználtam őket...ugyanakkor tudom, hogy szívesen tették. Mégis valahogyan meg kéne köszönnöm, ajándékvásárlás nem a legjobb ötlet mert akkor kitör a hullám és "anyós" is vásárlásba kezd...de egy szimpla köszönöm úgy érzem kevés...Ti mit tennétek?

21-L


2010. aug. 23. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne vásárolj, hanem az ott készült képekből csinálj egy albumot vagy keretezd be ezeket valami egyedi készítésű kerettel.
2010. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
gondoltam erre:) lehet ez lesz belőle...
2010. aug. 23. 16:26
 3/11 anonim ***** válasza:
és süss mellé egy gyümölcstortát, vagy valami más sütit :)
2010. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
hát biztosan készítettetek a nyaralásról képeket és abból csinálj albumot.. díszítsd kedved szerint.. és biztos értékelni fogják hiszen a saját munkád.. és igen mégjobb ha sütsz hozzá vmi édességet.. :)
2010. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
alakul:D kösziiiiii
2010. aug. 23. 16:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jókat ajánlottak
2010. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Látszik mennyire szeretnek téged:) Gondolom már családtagnak számítasz:) Olyan jó ilyeneket olvasni:)

Ezek jók, amiket írtak az előttem lévők! Kis süti mellé, és abban a szíved is benne van:). Én is nagyon szeretem leendő anyósomékat,imádok náluk lenni:)(2 és fél éve vagyunk együtt).

Sok boldogságot nektek!

2010. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A fényképalbum nagyon jó ötlet! Pl megcsinálhatnád úgy,hogy ha van olyan kép,amin mindannyian rajta vagytok azt tennéd be utolsó képnek,s ha van hely alatta,vagy mellette vagy a legutolsó oldalon,szép díszített betűkkel írhatnál valami jóságról szóló idézetet,de akár egy "köszönöm ezt a csodás nyaralást" is megteszi. A lényeg,hogy szívből jöjjön!
2010. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

épp azon aggódom, hogy nincs olyan amin mindannyian rajta vagyunk...sőt olyan se nagyon amin 3-an 4-en csak kettesével általában...na de megpróbálom megoldani valahogyan, még a párom gépével készült képeket nem láttam...hátha jó lesz:)



igen, úgy érzem szeretnek, és remélem, hogy így van mert én is nagyon szeretem őket:) mi 3 éve vagyunk együtt

2010. aug. 23. 17:22
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem az album nagyon jó ötlet. esetleg csinálhatnál egy meglepetésvacsorát.

még olvasni is jó volt, hogy vannak azért normális kapcsolatok is. irigyellek érte.

2010. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!