Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van akit többször csalt meg a...

Van akit többször csalt meg a férje? Hogy dolgozza fel? Miért van még vele?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 00:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Apu csalja anyut.

Azért van még vele mert nem tud hova menni.

És apu még azt meri mondani,hogy anyunak van valakije...-.-

2010. aug. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy jó kérdés. Te is tudod, mi lenne a helyes döntés, csak félsz meghozni. Pár, ismeretlenek által megírt sortól várod a megerősítést?
2010. aug. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is edesapam 10 eve csalja edesanyamat,es mikor feliszik edesanyamat tartja hutlenek.56 evesek mind a ketten de tok gyerekesen viselkednek.Edesanyam miatunk gyermekekert nem all tovabb,es meghogy fel is a valtoztatastol hiszen 28-dik eve egyutt vannak-eztmondja nekunk de latszik rajta hogy akarmennyire gonosz is legyen a ferje nem tudna megvalni tole!En ebbe a csaladba eltem 8evig es borzaszto volt,alig vartam mar valaki megkerje a kezem csak hogy elmehessek othonrol.En azt ajanlom,ha gyerek van es a szep szo nem hasznal a hutlen ferjnek inkabb valtoztas a helyzeten mert a tovabbiakba jobb ugy se lesz,csak annyi hogy hulyenek leszel nezve es szegeny gyermeket minden hova menne tekeregni vagy akar hova csak othon ne keljen halgassa az ilyen vitakot!!!TAPASZTALAT! 21/L
2010. aug. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó én nem is vagyok férjnél
2010. aug. 23. 01:05
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Vannak nők, akiket már otthon másodrangúként nevelnek. A férfinak mindent szabad, mert ugye a hormonok a nőnek ezzel szemben kuss a neve. Ők inkább elviselik, mert bár ha tudják is, hogy nem jó, de beléjük ivódott, hogy tűrni kell, mert a férfiak már csak ilyenek.
2010. aug. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer csalna meg, másodszor nem lenne mivel.Megmondtam az összeköltözésnél, 30 éve. Tudja, hogy én tartom a szavam.
2010. aug. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Akiket ismerek:

Az egyik asszony saját magának köszönheti a sorsát. A férj már a házasság előtt is minden nővel lefeküdt. Hiába óvták a nőt a házasságtól,bízott benne,hogy majd megváltoztatja a férfit.Nem sikerült,most kénytelen tűrni.Nincs is hová mennie,nincs munkahelye és a férje tartja el.

A másik nő a gyerekszülés után nézte levegőnek a férjét. Csak a gyerekkel törődik,majomszeretettel imádja. Nem csoda,hogy a férj más nőknél keres vígasztalást. (Nem ő az egyetlen,ma sok nő ilyen gyerekimádó) Ő is az anyagiak miatt marad együtt a férjével.

De egy harmadik családban a nő az,aki folyton sueretőket tart. Van 3 gyerekük,és a férj miattuk tűri az asszony hűtlenségét. És ez sem ritka manapság. A nők sem hűségesebbek,csak a nőknek nagyobb hangjuk.

2010. aug. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

Egyszer csalna meg, másodszor nem lenne mivel.Megmondtam az összeköltözésnél, 30 éve. Tudja, hogy én tartom a szavam.


Jól megbízhattok ti egymásban, ha rögtön így indítottatok...

2010. aug. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

én elgondolkoznék miért is csal a férjem..., nagyon sok oka lehet, és általában mind a két fél hibás.

Milyen jellegű volt a megcsalás, ezt úgy értem h. csak 1 éjszaka a poén kedvéért, vagy mással tart kapcsolatot.

mennyire nyilvános h. szeretőt tart a férj, és persze mennyire alázza meg ezzel az asszonyt....

én például ha egy éjszakára összefekszik vkivel, és nem ezen csámcsog az egész város, valószínű meg tudnék bocsátani, ha már érzelmek is vannak benne, akkor nem...akkor menjen a maga útjára...

2010. aug. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
én végül nem bírtam, elváltam, nem csak a megcsalás, a sok hazugság, átverés az élet több területén a végén már én nem bírtam a tükörbe nézni, mert annyira szánalmasnak éreztem magam.....de amíg tűrtem, addig ámítottam magam, h nem is csal, pedig rengeteg egyértelmű jel volt, persze rajtakapni nem kaptam rajta senkivel.....a bizalom, boldogság már elillant, de a "kényelem" és biztonság iránti vágy mellette tartott
2010. aug. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!