Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek őt a legjobb...

Szerintetek őt a legjobb barátnőmnek tekinthetem?

Figyelt kérdés

Szóval a legjobb barátnőmet 16 éve ismerem, azóta, hogy egy utcába költöztek a szüleink, s együtt nöttünk fel. Ő mindig is olyan volt, h le se sz*rt engem, ha volt neki más, ez mégrosszabb lett, mikor új suliba ment és az osztálytársai ilyen kis p.icsák voltak, már vagy 11 évesen.


Nem tudom én vagyok-e túl ragaszkodós, vagy ő sz.r le ennyire engem.

1. Pl. nyáriszünetben mindig az van, hogy ő ha otthon van, nézi a vivát, vagy a gép elött ül és h*lye vámpíros sorozatok néz. EGyszer sem hívott ki a nyárszünetben. Ellentétben velem. Én szinte minden nap, mikor nem volt semmi dolgom kihívtam. Ez kicsit rosszul esik, h sosem keres.


2. A másik, ha hívom vagy ha küldök neki egy sms-t, h pl. hívták-e dolgozni SOSEM ír/vagy hív vissza. De tényleg sosem:/ Pedig mikor együtt vagyunk, mindig a kezében van a telefonja, mint vmi elfoglalt embernek, s ha vmelyik osztálytársa ír neki, egyből visszaír neki:/


3. Nyár elején elkezdünk munkát keresni. Vagyis igazából én gondolkodtam, h szeretnék dolgozni, s mondtam neki, de kiderült, h ő az osztálytársaival már rég elment keresni. Na mind1. Végülis egyikönk sem kapott munkát, mert nem igazán volt diákmunka. Mivel ő sem szólt, h keresett munkát, ezért én is úgy mentem el még egy iskolaszövetkezetbe regisztrálni, h nem szóltam neki, anyummal elintéztük. Szólni akartam utólag neki, csal egy lépés előnyt szerettem volna. Azután vmelyik nap mentem át hozzá, h kihívjam, mondta h nem jön ki ma, mert megy mert talált munkát. Kiderült, h ott abban az iskolaszövetkezetben, ahova én is bejelentkeztem (bátyja bnője ajánlotta neki). ez is rosszul esett, mert ha nem hívom ki épp, akkor nem is szól, h oda megy. Ez is elég rosszul esett.


4. Meg aztán ha vmi buliba megy, sosem hív, pedig nincs is akivel menjen, max osztálytársai. Én szinte egész nyáron nem mentem bulizni, mert ő nem akart disco-ba menni, nekem meg nincs kivel, mert nincsenek barátaim, csak ő. De ő ha megy, még akkor sem hív el. Ez is nagyon rosszul esik.


5. A legrosszabb az, mikor esténként, mikor mondja, h fáradt vagy épp kezdődik a sorozata vagy akármi bemegy, s másnap mondja (rosszabb esetben máshogy tudom megy), hogy ő, a bátyja, meg a másik utcából a fiú haverjainkal (igazából a bátyja meg az én bátyám haverjai) pipáztak, meg dumcsiztak. Én a szobámból szoktam hallanni, mert szembe laknak velünk. Olyankor elég rosszul esik, h ott nevetkélnek meg sztorizgatnak, én meg egyedül itthon ülök.


6. Ami máskor nagyon kiverte a biztosítékot, az az volt, hogy a tesóm meg az ő bátyja szoktak szervezni ilyen fiú bulit, mikor a szomszéd haverokat áthívják és isznak, buliznak meg h*lyülnek. Kérdeztem bnőmet, h miért nem olyat rendez a tesója, amibe mi lányok is tudunk menni, mert így is olyan ritkán bulizhatunk. Erre mondja, h kell nekik is ilyen estét csinálni, ne akarjak már menni. (amúgy nyáron volt egy csomó ilyen, nem olyan ritka hogy ilyen bulit csinálnak). Mondok oké, bulizzanak csak.

Eljött az az este, mikor volt ez a buli, hallottam is h buliznak, de nem zavart, csak másnap mikor bnőm mondja, h tök jó volt a buli. Mert kiderült, h ő közbe kiment hozzájuk és ő is ugyanúgy bulizott velük. Én emg kérdem tőle: De nem fiú buli volt? erre ő: hát a bátyja azt mondta, nyugodtan mehettünk volna mi is. DE MÉGSEM HÍVOTT ÁT ENGEM!! Nekem az lett volna az első dolgom, h hívtam volna, h gyorsan öltözzön én jöjjön. Amúgy nálunk is tartottak már ilyen fiúbulit és én az én fejemben meg sem fordult, h odamenjek nélküle:/


7. Meg végül találtunk munkát, vagyis hát olyan, hogy aznap hívnak, h lehet menni csomagolni. Hívtak is engem, mondtam is hogy megyek, de megkérdeztem, h bnőm is mehet-e? mondták igen, felhívják. Csak ő strandon voltés nem vette fel, de végül anyukámmal meg egy csomóan addig hívtunk, amíg ő is le tudta beszélni, h menjen dolgozni. De fordított esetben nekem csak másnap szólt volna, h hoppá te is mehettél volna dolgozni:/


ááá nagyon idegesít:/ Utálom, h nincsenek barátaim és ez az egy is le.szar nagy ívben. -.-


Szerintetek mi tévő legyek? Hogyan tudok új barátokat szerezni?


Bocsi ha hozzú lett, de muszáj volt kiöntenem a szívem:/

17/L


2010. aug. 23. 00:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyszer csak meg unod, hogy olyan szekér után fuss ami nem vesz fel. Saját magad alázod meg. Keress olyan barátot aki embernek néz.
2010. aug. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

egyértelmű, hogy a hölgyemény nem kívánja a társaságod. talán ezt kellene észrevenned és nem ráerőltetned magad.


Talán neked is vannak osztálytársaid nem? velük mi a baj, miért nem mész velük valahova. Ezt a leányzót, meg ugyanúgy nagy ívben kerüld el. Jobban jársz

2010. aug. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jóban vagyok az osztálytársaimmal, iskola időben 1X-2X hívtak is buliba (csodálkoztam is), de azóta, h elkezdődött a nyáriszünet nem is kerestek. Kivéve a padtársam, akivel szintúgy jóban vagyok, csak ő nem az a szórakozós fajta, vele csak egyszer találkoztam szünetben. De ha nem Ő vele bartkozok akkor abszolut nem marad senkim:/
2010. aug. 23. 00:46
 4/15 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzetedet,hiszen ez az egy "barátnőd",de ő is csak felszínesen a barátnőd.Nézdd!Szerintem keress más barátnőket itt interneten,beszélgess el velük meg minden,aztán beszéljetek meg találkozókat..stb.Őt meg hanyagold el te is kb. 2-3 hétig,és majd rájön,hogy találtál másokat és te nem fügsz tőle!

Mert most eléggé úgy tűnik,hogy fügsz tőle..

Miért nincsenek barátaid?

A leírásból te nem tűnsz olyan rossz embernek,igazából eléggé ragaszkodó vagy(de én ezt tolerálom,sőt szeretem,ha valaki ragaszkodik azokhoz,akiket szeret)!

Elhiszem,hogy ezek a dolgok sz.rul esnek,de figyelj..olyan vonat után ne fuss,ami nem vesz fel!A vonat úgyis gyorsabban elhajt!(és most képzeld ezt a "barátnőt" a vonatnak,aki nem ragaszkodik hozzád..stb.,te pedig mennél utána,vele lennél..stb.)

Én azt mondom,hogy menj el így rokonokhoz(még van idő 1-2 napra elmenni "nyaralni")

És ott kimész az utcára..stb,és akkor eljátszod a turistát,megkérdezed merre van ez meg az,és akkor megkéred az illetőt(ha nem siet,és korodbeli),hogy jöjjön el veled fagyizni,vagy akármi..)

Szerintem bejönne!És akkor rögtön lesz egy barátod/barátnőd!

A többit,ahogy írtam,lehet neten is,csak beszélgetni:)

Akár nekem is írhatsz,mert én is ilyen magányos csajszi vagyok,de tisztára olyan,mint te(leírás alapján).

Képzeld:már hetek óta mondom barátnőmnek,hogy menjünk el a szomszéd városba mozizni!Mindig talált ki kifogásokat.Egyszer nem mondott rá semmit,mert nem is kérdeztem,hogy miért nem,de egyszer elmentek kutyát venni(oké,azt megértem),meg volt egy olyan kis kifogása,hogy most pakolják a szobát(5-en vannak a családba,4-en is lehet pakolni azt a szobát,nem?)Nem is volt benne annyi cucc(tudom,mert voltam abba a szobába még régebben)

Szóval írhatsz,ha beszélgetni akarsz..:)

Semmit nem veszthetsz!:D

Msn-ezhetünk is akár!Nekem is szükségem volna egy megértő beszélgetős barátnőre:)

2010. aug. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Vedd már észre, hogy semmibe néz téged. Nincs önbecsülésed?
2010. aug. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

első 00:47| köszi, írok e-mailt:) Elküldöm az msn címem, de szerintem már csak holnap leszek fennt, mert már késő van, lehet elteszem magam holnapra:)


második 00:47| Hát ezek szerint nincs

2010. aug. 23. 00:53
 7/15 anonim ***** válasza:
tényleg észre kéne venned hogy ez a csaj k*rvára de leszar:S nem bántásból de jobb ha nem csinálsz magadból hülyét :S és tényleg nem bántani akarlak de ez az igazság
2010. aug. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Nem veszem bántásnak, végülis én kértem véleményeket:)
2010. aug. 23. 01:03
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem, nem tekintheted annak szerintem.

Sok szerencsét újak kereséséhez!


24/L

2010. aug. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm:) És a többieknek is h válaszoltak. Akkor megpróbálok úgy barátokat szerezni, bár szerintem ez jövőre fog sikerülni, ha megyek főiskolára, ott biztos találni fogok:)
2010. aug. 23. 01:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!