Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a névről?

Mi a véleményed erről a névről?

Figyelt kérdés

Arianna

Ja és milyen becézései lehetnek az Arin, Annán, Riannán kívül?


2010. aug. 22. 22:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nekem sem tetszik :S
2010. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Lehetne becézni Aria-nak (Áriá kiejtéssel) Olaszul légiességet, könnyedséget jelent, ha jól tudom.
2010. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy hanzik, mintha valami M-betű fóbiás Marianna nevű nő hívatná így magát :D
2010. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

22:21 -esnek mondanám, hogy szerintem semmi giccs vagy csúnyaság nincs ezen a néven, nem Jennifer, Eszmeralda, Mercédesz, hanem egy Annához hasonló, de annál különlegesebb név. Az meg a saját bunkóságod ha valakinek csupán a neve miatt a képébe röhögnél... ennyi.

22:22 nem vagyok cigány.

2010. aug. 22. 22:29
 15/19 anonim válasza:
100%

Arianna... nekem tetszik:) mai világba minden elfogadott.halottam mát napsugár nevű hölgyikésről is.


kérdező: mi bajod a Jennyfer és a Mercédes névvel?

2010. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom a Jennifer vagy a Mercédesz névvel, csak ezen az oldalon az ilyen nevek már egyből gagyinak, cigányosnak vannak tituálva és ebből indultam ki.
2010. aug. 22. 22:34
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Van Danielle Steelnek egy regénye,amiben a főhöst Ariana von Gotthard-nak hívják.Szerintem igazán szép csengése van,persze nem árt összepárosítani a vezetéknévvel.
2010. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép név, talán lehetne becézni Rinának is, bár az nem hangzik olyan jól! Viszont ezt én sem értem, miért kezdenek el minden nevet pocskondiázni, ami nem átlagos tömegnév! Mindig ezzel kezdik, hogy adj normális nevet a gyerekednek! De ki határozza meg mi a normális? Az, hogy minden második lányt Katának, Annának, Emesének hívnak, normális? Nem mindenki akar tömegnevet adni a gyerekének!
2010. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

hehe... Arianna.... bocs, de nekem Harry Potter szagú a dolog... nekem csak ez ugrik be az Ariana névről... mivel ez nyilván annak a magyarosítása... angolban egy gyönyörű név, de nekem az idegen nyelvből magyarosított dolgok mindig sántítanak... ezek közül is kedvencem a project-projekt meg a producer, amit még mindig jópár helyen produkcernek írnak... nevekből meg a Dzsenifer... Istenem, mit képzelünk? Kovács Dzsenifer? Szabó Arianna? Nekem magyar vezetéknévvel iszonyú undorító lenne... ha külföldön szeretnél házasodni és/vagy élni a kicsivel és a férjeddel, akkor viszont az Ariana gyönyörű (nekem kelta csengésű) név :)


22/L

2010. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!