Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én Animátorként dolgozok külföldön. Természetesen nem egész évben, hanem időszakosan csak 6-hét, 3-rom hónap stb.-re megyek ki. Meg nyaralás szempontjából is ki szoktam utazni.

Nagyon szeretek külföldön lenni és imádom a pörgést:)

Pár nappal ezelött értem haza, de úgy érzem, hogy nem birom itthon:(((

Semmi életkedvem nincs:(((

Anyukám itthon él a pasijával, de nem velem egy lakásban, hanem csak néha-néha jön haza. Amikor itthon van, folyamatosan úgy bánik velem mint egy ovodással, mindenért orditozik, és mindenbe beleköt amit csinálok.

Akármit teszek neki semmi se jó...

Amikor haza jöttem külföldről akkor nem is örült nekem, hanem szintén bele szólt mindenbe:((

Aztán ment vissza a barátjához.

Úgy érzem, hogy senkinek nem hiányzok itt, és teljesen felesleges vagyok.

Most nincs lehetőségem megint kimenni dolgozni, hiszen most jöttem vissza!

Elutazás elött össze-vissza pokoltam mindent, mert azt válogattam, hogy mit vigyek magammal, ezért elég nagy kupi lett a lakásba, amit már nem volt időm összerámolni, mert mennem kelett. Erre ahogy haza jöttem rögtön a fejemhez vágta, hogy uristen hogy nézett ki a lakás.

Nem értem, hogy miért szól bele mindenbe...

Szerintetek mit tegyek?:(((


2010. aug. 22. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Bérelj lakást
2010. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minél hamarabbra szervezz újabb kimeneteli lehetőséget. Ha már kint vagy, akkor meg telepedj le ott és hagyd ezt az országot és a korlátolt családodat a csudába.

Ha jól veszem ki, saját a lakásod, ahol egyedül vagy? Cserélj zárat. Akkor engedj be bárkit, ha Te akarod. Vagy add el és jól fog jönni az új életedben.

2010. aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem az enyém a lakás hanem anyukámé, de ő elköltözött a barátjához, csak néha jön haza engem meglátogatni.


Szeptembertől elkezdek egy sulit, tehát nem tudom, hogy mikor fogok tudni ujra kimenni külföldre.


Zárat nem cserélhetek, mert az bunkóság lenne...

2010. aug. 22. 23:58
 4/5 A kérdező kommentje:

"Ha már kint vagy, akkor meg telepedj le ott"


Szerintem ez nem olyan egyszerű...:S

2010. aug. 23. 00:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, kint sulit kezdegetni sem egyszerű......, majd akkor lépj le, ha a Magyar állam kitaníttatott.

Utána járj vissza fogorvoshoz, majd itt esedezz a nyugdíjért stb.

2010. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!