Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni? Miért ilyen?

Mit tudok csinálni? Miért ilyen?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Az egész úgy kezdődött hogy pénteken úgy volt hogy koncertre megyünk a barátnőmmel. Mivel senki nem tudott levinni anyum azt mondta hogy ha nem megyünk a koncertre, akkor szombaton lemehetek a barátommal és a családjával + pár haverral horgászni éjszaka. Erre szombaton rákérdeztem hogy akkor mehetek-e? Erre azt mondta h szó sem lehet róla + szinte már kigúnyolt. Még én voltam a hülye, mert állítása szerint azt mondtam hogy barátnőm szüleivel megyek. Nevetve megkérdezte tőlem hogy most én vagyok a köcsög? meg ilyenek :S Egy fél órát sírtam ez miatt ( meg ugye azért is mert már minden megvolt beszélve a horgászással kapcsolatba..) Aztán ma meg anyum sütött valamit, ami életében először nem jött össze. De engem nem érdekelt kimentem elkezdtem szedni a tányéromba. Mamám is ott volt. Erre anyum elkezdi nekem: soha többet nem csinálok ilyet, majd sütsz magadnak ha akarsz.. minek születtem meg? olyan vagyok mint egy cseléd csak.. bla bla :S mondani akartam neki hogy azért mert van egy szerető családod, aki kiáll melletted mindig.. de vhogy nem jött ki szó a számon, csak letettem a tányért az asztalra és bejöttem.. most is össze vagyok törve teljesen.. mi történt anyummal ? :( Mamám bejött hozzám, mondta h nyugodjak meg, anyum most megvan hülyülve tegnap óta, majd menjek be hozzá délután és mesél.. én már be sem merek menni :( Lehet valami köze ahhoz hogy apukám kiment Németországba már egy hete? És csak jövőhéten jön.. :( Ő is annyira hiányzik.. =/ Tudok valamit tenni?
2010. aug. 22. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első részben azt hittem hogy újra leirod azt amit tegnap!!

Szerintem anyukádnak nagyon hiányzik az apukád..

Mikor apa korházba volt a pikelysömörével anyu azért sírt mert nem hívta fel reggel!!

Nyugi minden rendbe fog jönni

2010. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Valószínű, hogy hiányzik Apukád, de igazán ne rajtad tölse ki, hiszen neked is hiányzik, mert Neked sem idegen. Kérdezz vissza, hogy akkor Téged minek szült? Ha valami baja van legyen kin letöltenie? Nem fer.
2010. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pro Patria ***** válasza:
85%
Mindenképp kérdezzed meg nagyidtól, hogy miért ilyen! Ő okosabb ebben, mint mi.
2010. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

" Kérdezz vissza, hogy akkor Téged minek szült?"

Attol hogy nincs jó napja attol még nem kell ilyen kérdéseket tenni!!!

Mert... 15 évesen már megérthetné hogy hiányzik neki a férje!! 1.vagyok

2010. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
De azért mert anyukának hiányzik a férje, nem a saját lányával kéne köcsögösködnie!
2010. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 margoz ***** válasza:
100%

Szerintem anyukád nehezen viseli,hogy elszakadsz töle,nem vagy már a pici gyereke aki örül ha anyuval lehet.Azért érzi azt,hogy ö már csak cselédnek jó,mert a süti az kell ügye?de anyut itt hagyni és elmenni másokkal,na ez már sok neki.

Szerintem mond meg anyukádnak,hogy nagyon szereted,de már lassan felnött leszel,és annak idején ö is átment ezen,kérdezétek meg a nagyit,Nem akarja el engedni a kezed,nehéz feldolgoznia hogy más dolgok lesznek lassan fontosabbak neked,és ezért feleslegesnek érzi magát.

Amikor lehet,azért csináljál anyukáddal is valamilyen programot,ahol csak ketten vagytok.Abban igazad van hogy apukád távolléte csak rontja a helyzetett,légy most te a megértöbb,anyukák is lehetnek gyengék és jól esik nekik ha a gyermekük vigasztalja.

2010. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

13:21

Mert Neki nem hiányzik az Apja mi? És akkor most, hogy Apa elment akkor mindenki basszon ki mindenkivel, mert Apu hiányzik? NEM! Tartsanak össze, értsék meg a másik is ugyanúgy szereti Apát! MINDENKI SZERETI APÁT ÉS MINDENKINEK HIÁNYZIK! Sajnos ezen túl kell esni vagy meg kell beszélni, ha ennyire baj, hogy Apa nincs érdemes-e azét elmenni külföldre, hogy a család egyes tagjai a másikon töltse ki a haragját.

Próbáld meg akkor ezt hátha használ. Mondd el, hogy Neked is hiányzik Apukád ne tetézzen rá Te is pórbálsz higgadt maradni és kibírni míg hazajön.

Ha egyáltalán ez a baj.

2010. aug. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat =/

szerencsére ma már lenyugodott és egész rendes volt :)

2010. aug. 23. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!