Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor éreztétek azt hogy a...

Mikor éreztétek azt hogy a párotokkal már egy család vagytok?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt és együtt is élünk, de egyszerűen még mindig nem érzem azt hogy egy család lennénk. Volt eljegyzés is 2éve de azóta szóba se hozta hogy legyen esküvő. Szeret engem tudom de mégse érzem hogy család lennénk csak egy fiatal pár akik épp együtt vannak.

Én 26N a párom 31F


2021. ápr. 21. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekem még nem volt ilyen, pedig voltak már sokéves kapcsolataim, együtt élés is. Azt hiszem, akkor érezném így, amikor azt mondaná a párom, hogy velem akarja tölteni a szentestét. (én ennek nagy jelentőséget tulajdonítok, de tudom, hogy nem mindenki)
2021. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon hamar. Még össze sem költöztünk de már 4-5 hónap után nagyon erősen éreztem ezt az érzést
2021. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Ezt már vagy az elején érzed hogy összetartoztok vagy soha. Tapasztalat
2021. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Nálam család azt jelenti, hogy van már gyerek.
2021. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Másokra gondolva mindig azt tekintettem családnak, amit a tagjai annak éreztek. Pl ha egy egyedülálló a háziállatát érzi a családjának, akkor őt érzi a családjának.

Én viszont valahogy azt éreztem, hogy amikor összeházasodtunk a férjemmel, akkor én már nem valakinek a lánya vagyok, hanem valakinek a felesége. Családnak pedig akkor éreztem magunkat, amikor megszületett a kisfiunk.

2021. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Én valahogy onnantól, amikor összeköltöztünk, és már minden tervünk a közös életről szólt. De nem úgy érzem most se, hogy a már férjem kitúrta a régi családom, csak úgymond kibővült. Tehát most van a szűk kis családunk (hamarosan a kisfiunkkal együtt), és van a nagy család szülőkkel, testvérrel, stb.
2021. ápr. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!