Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos vagyok a házasságomban?!

Magányos vagyok a házasságomban?!

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok. De mostanában magányosnak érzem magam. A férjem hétfőtől szombatig reggeltől estig dolgozik, ha pedig van egy kis szabadideje, akkor vagy megy a nagyszüleihez, vagy a kertbe. Mindig kitalál vmit, hogy most ezt kéne csinálni vagy azt. Minimális időt tölt velem és a kisfiunkkal. Valahányszor meg akarom ezt beszélni vele mindig veszekedés lesz belőle. Semmiféle kompromisszumra nem hajlandó. Azt mondja vagy ez vagy akkor sz@rik mindenre. Tényleg nincs kettő közti megoldás? Nagyon hiányzik nekem mint társ, de úgy érem ezt így nem bírom már sokáig. Teljesen el vagyok keseredve. :(
2010. aug. 21. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Menj vele te is a nagyszülőkhöz vagy a kertbe. Ott is tudtoik beszélgetni,és a kicsi is jól érzi majd magűt. Keress magadnak munkát,vagy valamilyen értelmes elfoglaltságot,az is segíthet. Gondolom,hogy azelőtt is ilyen volt,mielőtt összeházasodtatok és gyereket vállaltatok volna.
2010. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem volt mindig ilyen. Régebben kevesebbet dolgozott, most az új munkája más, emellett nem fér mindig minden bele, csak ezt nem érti meg. A kerbe este 8-kor már nem mindig van kedvem kimenni, a nagyszüleihez meg azért nem visz mert egyenesen a munkából megy oda. :(
2010. aug. 21. 22:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp:

Lehet a munka miatt ilyen? Sok stressz, s egyszerűen nyugalmat akar, nem veletek foglalkozni?

Szerintem szervezz egy estét mikor ketten lehettek. Lehetőleg pénteken, vagy szombaton mikor másnap nem kell munkába menni (bár nem tudom milyen időben dolgozik a férjed)(kisfiadat nagyszülőhöz vinni), várd a kedvenc ételeivel. Hátha oldódik annyit, hogy meg tudjátok beszélni.

Egyébként hány éves vagy?

2010. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kisfiatokat szereti? Mit szoktatok csinálni vasárnaponként? Tudtok azért beszélgetni? Próbáld meg magadnak megfogalmazni, amit érzel, le is írhatod. Írj Neki egy levelet, azt talán elolvassa. Meglehet, hogy mást vár(t) a kapcsolatotoktól, de az is előfordulhat, hogy csak fáradt a munka után, és így tud a legjobban kikapcsolódni. Nem szoktál féltékenykedni? Mert azt is utálják a férfiak.
2010. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, de már ezt is próbáltam. Nagy ritkán elmegyünk este valahova, akkor anyukám vigyáz a gyerekre, de akkor sem kettesben vagyunk hanem barátokkal. Egyébként 27 éves vagyok.
2010. aug. 21. 22:15
 6/12 anonim ***** válasza:
9%

Hát... ha nincs kedved a kertbe menni vele 8-kor, nem csak ő a hibás...

És gondolom, van lábad, el tudsz menni a nagyszülőkhöz a gyerekkel, mire a férjed odaér. Vagy előtte, talán a nagyi is örül neki. (Ha messze van, van busz, esetleg taxi, ha minden kötél szakad.)

2010. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Imádja a kisfiunkat, de úgy érzem sokszor nem tud vele mit kezdeni. Vasárnap általában az ő családjához szoktunk menni (ha netán kihagyunk egy hétvégét akkor azt hónapokig hallgathatjuk). A beszélgetéseink nagyrésze abból áll, hogy fát kéne vágni, le kéne nyírni a füvet meg ilyenek. Nincsenek már azok a bensőséges beszélgetések. Féltékenykedni nem nagyon szoktam.
2010. aug. 21. 22:22
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves 22:20-as válaszoló, igen, van lábam, de a nagyszülők 30km-re laknak, gyalog messze lenne, a taxi drága, busszal meg majd 2 órába telne, mivel át kell szállni. A férjem meg általában munka után dönti el hogy megy e vagy sem.
2010. aug. 21. 22:36
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon jo tanacsokat kaptal es Neked kell megtalalnod a megfelelot. Tapasztalatbol irom, hogy legy turelmes a ferjeddel, mert valoban, hogy sokat dolgozik, es orulj Neki, hogy a favagason es a funyirason jar az esze, nem pedig mashol. Ezzel nem megbantani akartalak, de nagyon sok ferfinak ugy kell konyorogni, hogy vegre elvegezze a hazkoruli ffi teendoket.

Kuldjel Neki sm-et pl. szeretettel es szerelmesen, s naponta jelezd fele, hogy mennyire szereted, s legy turelmes, mert mint irod is, hogy amig nem dolgozott ennyit, addig nem volt ilyen.

Tehat ebbol is kiderul, hogy a sok munka az, amitol faradt,

es nagyon jo lelku ember, mivel a csaladjat sem hanyagolja el, mint szulok es nagyszulok.

Probalj egyutterezni Vele, s fogadd el Ot, elvegre nem csak Onmagaert rohan, hanem ertetek is, es igenis a mai vilagban sajnos ilyen a munkabeosztas, s emiatt nagyon sok ember szenved, de segitd a Ferjedet es inkabb probalj

Vele mindig figyelmes lenni es kimeld meg a vitatol.

Talald meg Onmagadat, es keress baratokat, es talalj Magadnak elfoglaltsagot.

2010. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ajjaj! Szerintem ha nem ismeri fel a férjed, hogy nem stimmel valami, akkor nem is fog változtatni!

Már pedig ezek szerint nem ismeri fel. :(

Ebből kifolyólag párterápia stb. szóba sem jöhet.

Nagyon sajnállak, de szerintem Te is tudod, hogy csak rajtad múlik, meddig tart ez a szenvedés. :(

Minél hamarabb lépsz, annál hamarabb találhatsz egy TÁRSAT, amíg el nem száll feletted az idő egy boldogtalan, rossz -legalábbis nem jó- házasságban.

Ha sokáig húzod, csak rosszabb lesz.


Nem kell a másik megértését, elfogadását várni ahhoz, hogy kilépj egy rossz kapcsolatból. Neked nem felel meg, és kész!!

Ha időben megteszed, azt mondod majd az új társad mellett, hogy de jó, hogy hamar léptem! Ha soká húzod még akkor azt: -de kár, hogy nem hamarabb!!

Ez a picinek sem jó.


Sok sikert!

2010. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!