Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen az autóval?

Mi legyen az autóval?

Figyelt kérdés
Apám nekem adta a régi autóját ami motorhibás és gyűjtöttem is a szerelésre pénzt mert nem akarom hagyni az autót mert hozzám nőtt de a testvéremnek nagyon sok mindent megvesznek ruhákat,telefont meg még stb. Ha mondom hogy nekem is kellene valami akkor azt mondták hogy örüljél hogy kaptál kocsit de nekem ez nem jó hogy mindig a kocsit fogják mondani
2021. ápr. 8. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Ó, hát tök egyszerű a megoldás.


Amikor majd felhánytorgatják, hogy:

- Örüljél, hogy kaptál egy autót, fiam.

- Ja, fater, egy motorhibás xart.


Ennyi. Vágj vissza, aztán majd szépen leállnak róla.

2021. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Hány éves vagy?
2021. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Visszavágnék nekik, hogy a tesó sem turkálós, hányásfoltos pulóvert kapott, se nem döglött kutyát.
2021. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

1-es vagyok: Halljátok, írtam egy frappáns visszavágó szöveget, az le lett pontozva, a második meg megkérdezte hány éves, az meg fel lett pontozva. :D :D :D

Hát most feldobtátok a napomat!

2021. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
annyira azért nem volt frappáns, ne szállj el magadtól :D
2021. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Azért a tiédtől egy fokkal csak frappánsabb volt, cicca.
2021. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 10 deka farhát ***** válasza:
52%
Menjetek már szobára! :D
2021. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 10 deka farhát ***** válasza:
9%
Kot-kot
2021. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
10 deka. Maradhat? :D
2021. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem, mondd meg, hogy a kocsin kívül más szükségleteid is vannak, és a testvérednek sem hántorgatják fel, hogy már kapott ezt meg azt, amikor valami teljesen más dologra van szüksége. Ráadásul, ha ennyir nem jószívűségből, vagy segíteni vágyásból adták, akkor inkább visszaadod, mert nem akarod életed végéig ezt hallgatni.

Nem tudom egyébként mire lenne szükséged, de próbáld azért minimalizálni, és ha teheted egy kicsit légy önállóbb pénzügyi tekintetben. Átérzem, hogy a testvéred ezek szerint kicsit elönyben van részesítve, és persze járna neked is, ami neki, de ha eddig is kivételeztek vele, akkor ez már nem fog változni.

2021. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!