Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amig nincs meg a gyermek...

Amig nincs meg a gyermek elhelyezes, felugyeleti jog addig kinel vam a gyerek?

Figyelt kérdés
Lehet hogy egyik szulo nem adja a masiknak?
2021. ápr. 6. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a gyerek?

Törekedni kell a megegyezésre,tőlünk külön kérdezte a bíró,hogy láthatás,gyerektartás rendben volt e a tárgyalás előtt is.

Ha nincs külön oka amiért az egyik szülő nem viheti el akkor oda kell adnia,kivéve 3 év alatt.3 éves korig csak az anya lakásán látogatható.

2021. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 eves
2021. ápr. 6. 14:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez biztos?
2021. ápr. 6. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen,nekem így mondta az ügyvéd.Persze ha anyuka beleegyezik akkor ettől el lehet térni,sőt ha nincs kizáró ok akkor törekedni kell arra hogy jó kapcsolat legyen a különélő szülővel is.

Azt,hogy az apa ne lássa azt nem teheti meg csak erős indokkal,amit persze bizonyítania kell.

2021. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De amig nincs meg a birosagi vegzes addig ez nem él, ugye?

Addig kozos a felugyeleti jog

2021. ápr. 6. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így mondták,de várj még válaszokat hátha valaki többet tud.

A bírósági határozatig közös a felügyelet,de itt még nagyon kicsi a gyerek.

Nekem a 3 éves kort mondták,hogy addig az anyánál van ott lehet látogatni akinek ezt engednie is kell.

2021. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!