Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kereshetnèm meg apámat?

Hogyan kereshetnèm meg apámat?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Az igazi apámat nem láttam már 4 éve. Nem tudom a telefonszàmàt, nem elérhető fbn sem és az email címèt sem tudom. ..
2021. ápr. 4. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyád nem tudja hova tűnt?

Nagyszülők vagy más közeli rokona ?

2021. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Anyukàm tiltott el tőle. Tudom hol él és a nevét is

...

2021. ápr. 4. 22:16
 4/8 Savlekotő ***** válasza:
62%
Gondolom okkal tiltott el. Ha 4 éve feléd se néz,ne nagyon akard meg keresni,később lehet megkeres ha kereső képes leszel.
2021. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 Te sem mész a szomszédba egy kis rosszinduéatért... Hány olyan esetről hallottam (és láttam is a baráti körömben) ahol a nő a gyereket fegyverként használta a férfi ellen.


"Anyukàm tiltott el tőle. "

Szerintem keresd meg, de legyél felkészülve, hogy nem biztos hogy azt kapod tőle, amit szeretnél.

2021. ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod hol él, akkor írj neki egy postai levelet
2021. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A pontos címét sajnos nem tudom. ..
2021. ápr. 5. 13:41
 8/8 anonim válasza:

Messzire tőled?

Mert ha viszonylag kozel akkor es felismered ha latod akkor keresd meg setalgass vagy biciklivel kozlekedj hogy gyorsabb legyel

Ha tavolabb lakik akkor ha anyukad engedekeny akkor kitalalsz valami olyat hogy el akarsz menni egy tavolabbi baratnod vagy valami es ott probalod megtalalni mar ha kisvarosrol beszelunk

Ha pl Budapest akkor ez a modszer eselytelen

2021. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!