Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha valakinek...

Mit jelent az ha valakinek apakomplexusa van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy az idösebb pasikhoz vonzodik.pl én is.45-50 évesekhez,és eddig is igy volt,16 évesen is,most 29 vok.
2010. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet ez azért alakult ki bennem mert elváltak a szüleim és én apás voltam.(első)
2010. aug. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is eléggé apakomplexusos vagyok:S:S
2010. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki vonzódik az idősebb férfiakhoz még nem feltétlenül van apakomplexusa, nekem sincs, pedig én is az idősebbekhez vonzódom, a 40-50 évesekhez. Nem tehetek róla, egyszerűen ők vonzanak, de tényleg nincs apakomplexusom. Viszont érdekelne egyáltalán hogy pontosan mi az apakomplexus és mitől alakul ki, mert mindenki annyifélét mond, hogy fogalmam sincs. 21/N
2010. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2010. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Azt jelenti, hogy a normálisnál többre értékeli és jobban vonzódik /jó értelemben/ az édesapjához, mint általában. Akinek apa-komplexusa van, valósággal rajong az apjáért. Mint apáért és mint férfiért is. Mindenkit hozzá hasonlítgat, ő az etalon. Minden férfiben őt keresi, ezért nehezebben talál magának párt is. Általában ezek a lányok féltékenyek is az édesapjukra, ki akarják sajátítani és szinte már kórosan "lógnak" rajtuk.
2010. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem továbbra sincs apakomplexusom, csak egyszerűen más az ízlésem. Azért megnyugtattatok ezzel, már kezdtem elbizonytalanodni. 21/N
2010. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

De örülök, hogy nincs apakomplexusom :)

Csak az idősebbek vonzanak. A férjem is ötvenes. És 27 vagyok :)

2010. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg már azt hittem én vagyok idióta, de azért látom páran, főleg az utolsó válaszolót együtt éreznek velem :) 21/N
2010. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az apakomplexus azt jelenti,hogy minden férfiben az apádat keresed,és úgy fogsz viselkedni vele,mint az apáddal.Nem csak hogy idősebbekhez vonzódsz,de egyenlő társ helyett a pici lányaként viselkedsz,tudat alatt persze,és csak addig érzed jól magad vele,amíg apaként viselkedik veled,azaz megmondja mikor mit csinálj és egyebek.Nem összetévesztendő azzal,hogy valaki nagyon szereti az apját,AZ NEM apakomplexus.
2010. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!