Mi igaz Rád?

Figyelt kérdés
Azt mondják, a fiúk anyásak, a lányok apásak. Rád melyik igaz

2021. márc. 27. 11:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Akinek nincsenek szülei az mit mondjon?
2021. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
11, nyilván nem rá vonatkozik a kérdés.
2021. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%

Rám sem igaz egyik sem.

Édesapám meghalt még gyerekkoromban, anyámmal meg sosem jöttem ki igazán.


Egyébként valószínűleg nem jöttem volna ki apámmal sem, mert elég rossz természetem van, de az eddigi emberi kapcsolataimból kiindulva apámért jobban megharcoltam volna.

2021. márc. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%
Rám egyik sem igaz.
2021. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan opció is kéne, hogy "nagymamás". Engem későn szült édesanyám, 27 éves volt, pár hónap múlva 28. Sose volt addig munkahelye, sose ivott alkoholt, egy nagy kislány volt. Nem tudott nevelni egyáltalán. Apán elhagyott nagyon-nagyon korán, 3 éves lehettem. Anyám állandóan tanult az egyetemen, a nagymamám nevelt. Imádtam a a nagyit. Sajnos ő is elhunyt 3 éve, és most édesanyámmal élek. Néha gyerekkoromban is eljárt egy-egy pofon édesanyámtól idősebb korában (30-35), de szerintem jogosan, de ettől eltekintve mindig egyenrangúnak kezelt. Most pedig végképp egyenrangúak vagyunk. És nincs is senki másom. Ha választanom kéne igazán szívem mélyéről, akkor nagymama, ha az opciók közül, akkor anyás vagyok. 26F
2021. márc. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Metionin ***** válasza:
100%
Nő vagyok, apámra hasonlítok jobban de egyiküket sem kedveltem soha.
2021. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!