Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá, hogy menjen...

Hogyan vegyem rá, hogy menjen orvoshoz?

Figyelt kérdés

A férjem kamionos és van a lábával valami. Sokszor görcsöl neki de nagyon. Sokszor arra kélek fel, hogy csak mocorog meg félig járkál. A múltkor elmentem vele és pont az autópályán voltunk amikor görcsölt neki (de annyira hogy könnyes lett a szeme, pedig ő bírja a fájdalmat) levette a kormányról a kezét és pár métert csúsztunk a szalagkorláton és hangosabban megkérdezte tőle, hogy "mit csinálsz?!" erre elrántotta a kormányt és egy kicsit neki ment egy személyautónak utána pedig hátulról belénk jött egy másik kamion (szerencsére nem nagyon sérült meg senki). Szeretném ha elmenne egy orvoshoz vagy valami, de ő nem megy orvoshoz mert "minek? ha már félig halott vagyok elmegyek".

Hogyan vegyem rá?


2010. aug. 19. 20:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom miért ilyen makacs a férjed, de én otthagytam és többet nem kamionozok ilyen életvitellel, hogy ennyire kiteszem magam a veszélynek. 31 évesen ha magáért nem is, bár érted megkéne tegye hogy elmegy az orvoshoz, ezzel tartozik neked is.
2010. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A férjed egy közveszélyes, felelötlen alak, aki nemcsak magát, hanem sok más ember életét is veszélyezteti.
2010. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Minden nap elmondom neki egy csomószor, hogy jó lenne ha elmenne.

Pár éve az egyik haverjával valamit fűrészeltek és véletlenül belevágtak a kezébe de úgy, hogy még a csontba is belevágtak. Akkor sem akart orvoshoz menni én meg "titokba" kihívtam és akkor is olyan ideges lett.

Szerintetek ha megint lesz ilyen kihívjam?

2010. aug. 20. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!