Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá, hogy menjen...

Hogyan vegyem rá, hogy menjen orvoshoz?

Figyelt kérdés

A férjem kamionos és van a lábával valami. Sokszor görcsöl neki de nagyon. Sokszor arra kélek fel, hogy csak mocorog meg félig járkál. A múltkor elmentem vele és pont az autópályán voltunk amikor görcsölt neki (de annyira hogy könnyes lett a szeme, pedig ő bírja a fájdalmat) levette a kormányról a kezét és pár métert csúsztunk a szalagkorláton és hangosabban megkérdezte tőle, hogy "mit csinálsz?!" erre elrántotta a kormányt és egy kicsit neki ment egy személyautónak utána pedig hátulról belénk jött egy másik kamion (szerencsére nem nagyon sérült meg senki). Szeretném ha elmenne egy orvoshoz vagy valami, de ő nem megy orvoshoz mert "minek? ha már félig halott vagyok elmegyek".

Hogyan vegyem rá?


2010. aug. 19. 20:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
31 éves
2010. aug. 19. 20:28
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem egyszerü, mert ha nem akar, akkor nem fog menni. De fenyegesd meg, hogy szólsz a fönökének, mert igy veszélyezteti a saját életét is, de ami még rosszabb, másokét is. Ha a múltkori esetben a személyautót jobbn eléri és meghalnak a benne lévök, akkor azért elég valószinü, hogy börtönben végzi...A fönöke nem fogja megtartani soförként, ha ennyire nem megy neki a vezetés a fájdalmak miatt.
2010. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hogy lehet egy ember ennyire felelötlen?!?!?!?

Nem elég, hogy beteg, de még veszélyezteti is a többi ártatlan embert is! Ha a következö esetben valaki meghal miatta, akkor hogy fog tetsznei neki, ha lecsukják? Tud majd azzal a tudattal élni, hogy lustaság miatt megölt másokat? Szégyellheti magát, hogy ilyen állapotban egyáltalán beül egy autóba, nemhogy kamiont vezessen!!!!!!!!!!!

2010. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
pl mélyvénás trombózis is lehet, abba meg simán belehalhat
2010. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Na most fog jönni a sok kamionosutáló..

Nem tudom hogyan vedd rá de jó lenne neki elmenni. Lehet hogy magnéziumhiány de hát akkor is. Azért ha bírja a fájdalmat de könnyezett ettől akkor az már egyáltalán nem normális. Nyaggasd sokáig akkor lehet hogy elmegy

2010. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj, én 20 éves vagyok és én is kamionozok néha néha. A lánytestvéremnek is egyszer fájt a lába és megkérdeztem itt mi lehet vele, és rögtön irták hogy trombózis, ami 30 éves férfinál és a 22 éves lány testvéremnél nem szabad hogy legyen. Isten őrizzen tőle, de ennyire rosszra mindig nem kell gondolni, hanem csak elküldeni az orvoshoz őket :)

Na mármost, a lány testvéremnek porckorongsérv volt a hátgerincén és megműtötték, hála az égnek rendben van. Egyszer találkoztam egy 40 év körüli kamionos férfival és 1 honapot 2 kezesben jártunk és elmondta hogy ő is igy volt, annyira fájt a lába hogy sirt, mert már nem birta és e mentőket kellett hivja, neki is porckorongsérvje volt a hátgerincén, megműtötték és azóta rendben van vele.

2010. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És azt én kihagytam, hogy vedd rá menjen orvoshoz, mert igy felelőtlenül nem szabadna vezessen..könnyen jön a baj, én 3 napnyi vezetés után, ugyhogy nem hagytak időt arra hogy aludjak, mert folyton hivogattak hogy menjek haza jövet a volán mellett néha szétkapcsolt az agyam és halucináltam, pedig fiatal vagyok.
2010. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És mellesleg ha megállitott volna egy KPM-es elkérni a tahográfot akkor fizethettem volna.
2010. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Folyamatosan mondogasd neki, másnak is hosszú idő kell, mire meggyőzik valamiről. Hozzá kell magát is szoktatnia a gondolathoz. Kérdezd meg tőle, hogy milyen ellenvetése van: nem fog tudni értelmeset mondani. Nem tudom, ez milyen szakorvosra tartozik, a körzetitől kell kérni különböző beutalókat.
2010. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő soha nem hívná magára a mentőket. Őt is már sokszor büntették meg, főleg most amikor árvíz volt. Volt olyan, hogy napokig nem aludt csak 10-15 perceket. Na akkor büntették mindenért. Szerintem ha így folytatja akkor megint megfogják...és nem fél.
2010. aug. 19. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!