Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők általában hol tartják...

A szülők általában hol tartják a dugipiát?

Figyelt kérdés

Igen ez pont az aminek látszik és nem egy haverom kérdi.

Szóval valaki nem tudna mondani nekem egy logikus választ?


2021. márc. 25. 20:50
1 2
 1/20 Ibw4x ***** válasza:
100%
polc teteje?
2021. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapám ano a pincébe dugta a kannás bort.
2021. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
kamra? polc?
2021. márc. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

🤣🤣🤣

Az en szuleim nem tartottak otthon piat soha. Lehet nem veletlen 😅

Egyebkent hutoben, kamraban, szekrenyben, garazsban, pinceben szoktak tartani. Ha valaki tenyleg dugdossa, mert a gyereke kulonben meginna elole, akkor isten tudja, hol tartja :)

2021. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyának a párnája alatt talaltam meg a koccintost. Olyan logikus hely, es megis csak egy veletlen szitu miatt fedeztem fel :D
2021. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a ruhák között találtam egyszer. A nem dugipia meg a kamrában van.
2021. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem miért kell "dugipiát" tartani. :D Normális családban megvan az alkoholnak a helye, ideje, mennyisége. Mi sose dugdostunk semmit, ott van a szekrényben/kamrában/hűtőben minden. Nyilván kisgyerek nem fér hozzá, az idősebbet meg nem úgy neveltem, hogy egy délután végigszlopálja az összeset ami otthon van, aztán tajtrészegen fetrengjen a kádban.

Apám anno úgy dugdosta anyám elöl, hogy szállásos munkát vállalt, mert anyám antialkoholista volt, és válás lett volna egy doboz sörből. :) Szerintem ennek nincs így értelme.

2021. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Feltételezem, a kérdés ok az, hogy a kérdezö valamelyik szülöje alkoholista és el akarja tünteni a felhalmozottt dugipiákat.


Akárhol lehet, minden elképzelhetö és elképzelhetetlen helyen: szekrények szerszámok, autó ülés alatt, bútorok mögött, használaton kívüli bútorokban, ócska kartondobozokban. heverök rúgói közt, szekrények tetején vagy mögé madzagon lelógatva, böröndökben, utazótáskákban - meg akárhol máshol is.

2021. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk nincs dugipia. Vannak márkás italok, azok a bárszekrényben, pincében vannak. Viszont apósom a pálinkát dugta anyósom elől. Apósom ivott, anyósom nem, és mivel nem akarta, hogy após igyon így minden piát amit talált kiöntött. Mindig megtalálta apósom dugi pálinkáját. Egyszer kiszúrta, hogy após a szomszédhoz vitte a dugi piáját. Azt is kiöntötte. Egyetlen 1 dugihely bírta sokáig, de végül lebukott. Apósom autófényező volt, otthon is dolgozott. Műhelyben mindig volt higító üvegben amire rá is volt írva nagy betűkkel, hogy Hígitó. Nos apósom hasonló üvegbe öntötte a pálinkát, ráírta, hogy hígitó. (nem keverte össze őket, mert teljesen máshol tartotta a műhelyen belül, és a pálinka kisebb üvegben volt. De lebukott, mert anyósom észrevette amikor itta. Még a hígitókat is kiöntötte..:)
2021. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Basszus..dugipinát olvastam😂

Latszik hogy késő van😆

2021. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!