Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el egy rokonomnak?

Hogy mondjam el egy rokonomnak?

Figyelt kérdés
aki hozzátenném, hogy húst hússal eszik, hogy én már egy ideje nem eszek húst kivétel hal? Nem tudom már megenni, nem azért mert sajnálom a leőlt állatokat, hanem azért mert nem kívánom a húst. Ha ránézek akkor nem az ugrik be, hogy úúúúú hanem az hogy jaj, ne már megint fúj! Ti mit csinálnátok? A rokonom eléggé hirtelen haragú, én sz*rtam a spanyol viaszt tipusú ember. Hogyan mondajam el, hogy ne kapjak két nagy pofont az asztaltól kapottal kiegészítve?
2010. aug. 19. 15:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem apám nem ilyen. Nem agresszív ő inkább durcizik. És igen a látszatra épül az egész olyan mint valami színház amiben a színészek a családom és én. Én vigyorgok mint akinek semmi gondja nem lenne, mert ha nem igy teszek akkor apám durcizik hogy miért nem értem őt meg, hogy az anyját látni akarja és ha nem megyek le akkor az apja mérges lesz + az apja szólogat is beszólogat ha valami nem tetszik neki. 18 alatt vagyok sajnos. Azon is gondolkoztam, hogy összepakolok este és inkább lelépek egy haveromhoz amég ők 8anyám, apám) teszik a kötelező köröket. De a szüleimet nem akarom halálra ijeszteni bár cetlit hagyhatnék... A rokon az apám apukája, de ezt már mondtam.

Lehet, hogy inkább nem szólok semmit. Ha beszól akkor meg nem reagálok (bár nehéz megállnom) de úgy visszaszólnék csak apámat nem akarom megbántani ezzel a végén ő lenne a rossz szülő aki nem neveli jól az egyszem gyerekét. Kicsit bonyolult a dolog. Az apám közben igérget, hogy ha betöltöm x. életévedet akkor nem kell mennem. Ezt hallom már 3 éve.

2010. aug. 19. 16:54
 12/14 anonim ***** válasza:
Ennyire félsz a saját nagyapádtól???
2010. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
három éve igérgeti,akkor valószinű 40 évesen is oda kell majd menned a kis szinházukba.
2010. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem, 40 évesen már nem. Gondolj bele, hogyha elköltözök itthonról akkor tudnának pattogtatni? Neeem. Úgyis kinéztem már egy pofás kis egyetemet jó messzire innen.


Egyébként nem mindig ilyen. Olyan a hangulata, mint valami hullámvasút egyszer fent máskor lent. A gond az, hogy az utóbbi többször van. Na mindegy. Megoldom én és megfogadok egy-két tanácsot. Köszönöm annak, aki írt.

2010. aug. 20. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!