Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok a korkülönbség szerintetek...

Sok a korkülönbség szerintetek köztünk?

Figyelt kérdés
Párom 32, én 23 vagyok, majdnem két éve vagyunk együtt, hosszú távra tervezünk. Ő már hamarosan gyereket szeretne, én úgy vagyok vele, hogy ha elvégzem a sulit, és lesz munkám, akkor én is (még egy évem van a suliból). Anyukámmal beszélgettem, és ő jegyezte meg, hogy nem zavar-e a korkülönbség, mert mire én 30 leszek, ő már 40, mire én 40, addigra ő 50... Eddig nem is gondolkodtam ezen. Szerintetek sok?
2010. aug. 19. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egyáltalán nem sok, sot nekem ez az ideális korkulonbség. Marmint ha a lany a fiatalabb.

23/L

2010. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Dehogyis sok!

Ilyenkor már nem!

Amúgy sem a kor számít. 10 év bőven belefér!

20 lenne már sok!

Én is 26 vagyok, és a barátom 21 és fél(mellesleg egyátalán nem látszik, sőt engem néznek fiatalabbnak, vagy egykorúnak.

Szeretitek egymást, ez a lényeg, a többi meg nem érdekes.

Akinek nem tetszik, így járt!

2010. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ez nem csak a számokban nyilvánul meg, hanem ahogy leírtad: ő már gyereket szeretne, te inkább egy kicsit később. ha tudtok kompromisszumot kötni, akkor nem lesznek gondok. Ha nem, akkor most kell gondolkodni picit.
2010. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Férjem 40,én 30 vagyok.

Sosem zavart a 10 év.

2010. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Én azt vettem észre, hogy pl az idősebb korosztály elég nagy részénél a párok közt megvan a 10 év korkülönbség. Alig ismerek kivételt. A szüleim közt is 10 év van és semmi furcsát nem látok benne. Igazából csak arra kell figyelni, hogy ki alkalmazkodik kihez. Apu lefiatalodott anyuhoz ami szerencsésebb mintha anyu öregedett volna apuhoz :)

20/L

2010. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Szia!:)

Szerintem nem sok:) Én 26 vagyok a párom meg 37. 7 éve vagyunk együtt és van 1 édes 2 éves kisfiunk:) Ha szeretitek egymást akkor minden okés:) Nálam nem a korkülönbség számít:) Boldog vagyok a párommal, ha Te is boldog vagy Vele akk ne foglalkozz a korkülönbséggel sztem:) Lehet 1 jó pár évvel fiatalabb srácccal nem lennél boldog, mert nem az a fiatal srác az Igazi, hanem a mostani párod, akivel hosszú távra tervezel:)

Szal sztem nem sok:)

Sok boldogságot Nektek továbbra is!:)

2010. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Az én szüleim között 16 év van, vagyis mikor anyum született, apám már gimis 2-os volt. :D

Együtt vannak már 23 éve és jól megvannak. :)

21/L

2010. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az sem géz, ha a pasi fiatalabb. Itt vagyok én példának! de mondom, nem látszik rajtunk:)És én őt szeretem,(2 és fél éve)
2010. aug. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
jav nem gáz
2010. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Én sem éreztem sosem, hogy sok, most jutott eszembe először. Nem tudnám mással elképzelni az életem igazából...nem mondom, hogy mindig lángoló szerelem van, de csak vele tudom elképzelni hosszútávon.:)

Gyerek kapcsán meg tudunk egyezni, mert én viszonylag fiatalon szeretnék szülni, csak azért legyen munkám előtte.

2010. aug. 19. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!