Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap végre kizártuk apámat...

Tegnap végre kizártuk apámat a lakásból. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
csak lényegretöröen írom le: tegnap sok napi folyamatos ivászat miatt végre sikerült kizárnunk apámat. És nem szeretnénk ha visszajönne valaha is, ezért rendesek voltunk, és egy egész napot azzal töltöttünk, hogy írtunk egy hosszú listát arról, hogy hova költözhet el albérletbe, ne az utcán legyen mégiscsak. Vagyishogy szobát bérelhet maximum, ebben gondolkodtunk. A lista kész, márcsak a cuccait kellene összerakni, viszont én nem turkálok más holmijai között, még a férjemében sem, apáméban meg föleg. Nna de viszont azt sem szeretnénk ha "véletlenül itt ragadna". Mert ha beengedjük, biztos hogy megint kezdödik minden elölröl. Az idegeink romokban van töle. A listát ki tudjuk csúsztatni neki az ajtó alatt. Mit tegyünk, hogy a holmijai is kikerüljenek a lakásból, úgy, hogy nem nyúlunk hozzá, viszont, hogy mindenképpen menjen el, többet ne is lássuk? Aki tud valamilyen megoldást, kérem írja le!
2010. aug. 18. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Ez enm egészen igy müködik,ahogy Ti csináltátok,mert neki is joga van ott lakni,legalább annyi mint nektek,önkétessen nem rakhatjátok utcára...

Bántalmazott titeket?

2010. aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tulajdonrésze van a lakásban, akkor törvénytelenül jártatok el, bármilyen keserves vele az élet.
2010. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A lakbérét fizetitek? Mert max. így fogadja el a bíróság, ha megpróbáljátok a tulajdonából kirakni.
2010. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 xXxOoOxXx ***** válasza:
71%
Szerintem nem nagyon van más választásod, mint a "kezedbe venni a dolgait". Ugyanis ha jól vettem ki az írásodból, akkor nem szeretnéd visszaengedni a lakásba egyáltalán. Tehát nem kérheted meg, hogy pakoljon ki. Szerintem ez most a te dolgod, vegyél erőt magadon és dobozold be neki a cuccait. Sajnos én csak ezt az egy megoldást látom.
2010. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha bántalmazott volna titeket akkor lehet távoltartást kérni a rendőrségtől és akkor nem tud bemenni a lakásba de igy ez jogszabály ellenes amit csináltok.
2010. aug. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Így lesz a társadalom perifériájára sodródott hajléktalan apádból.
2010. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

ö csak szívességi lakáshasználó. A lakás enyém és húgomé fele-fele tulajdonrésszel, tehát köze nincs a lakáshoz szerencsére.

Régebben volt párszor rendörségen a dolgai miatt amiket itt müvelt, csak sajnos addig nem kapunk távoltartást amíg vér nem folyik.

2010. aug. 18. 17:17
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Szivességi?:D Ilyenről se hallottam még...

De ha nincs tulajdonrésze a lakásban akkor viszont nincs sok joga ott lakni,de azért nem mondom 100%-ra!

Hát jah..,adddig mig nem folyik vér ,addig fel sem emelik a rendőrök a seggüket!:/

2010. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Haszonélvezeti joga sincs? Mert akkor nincs mit felróni nektek.
2010. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

nincs szerencsére. Édesanyánk a haszonélvezö. Hát joga nincs de mégis mindig úgy csinál, mintha ö lenne a mindenható. Ez volt az utolsó csepp, régebben is lépni akartunk, de valahogy nem szántuk rá magunkat. Viszont elrontotta az esküvömet, azóta nem volt egy józan napja sem (elötte se volt sok), és 2-3 hét múlva szülök, így eldöntöttük, hogy ennek végetvetünk. A lányom nem így fog felnöni ahogy mi. Nem szeretném részletezni, vannak durva dolgok benne.

Ezért kérdeztem, hogy hogy tudná elvinni a cuccait, hogy ne maradjon itt?

2010. aug. 18. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!