Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Joga van a nagyimnak bele...

Joga van a nagyimnak bele szólni édesapám és nagybátyám életébe?

Figyelt kérdés
Nagyim 62 éves, apum 40, nagy bácsim 35, ha valami van vita a nagymama mindjárt bele szól. Mondta hiába felnőttek a gyerekei, ő nevelte őket, ő szedte őket a szarból, ő tartotta el őket, ő járatta őket iskolába, ő adott nekik enni-inni.
2021. márc. 1. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Joga van-e?

Azt mond, amit akar, a két felnőtt meg azt fogad meg belőle, amit akar.

Amúgy ha nem akarják, hogy az anyjuk beleszóljon a vitáikba, arra van egy pofonegyszerű megoldás: nem az anyjuk előtt kell megbeszélniük a vitás kérdéseket.

2021. márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
86%
Semmi köze már hozzá :) véleménye lehet de ki osztja meg vele ezt? Én még a vitás helyzetet se mondanám el neki, felnőtt vagyok.
2021. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem véletlenül mondják hogy van amiből érdemes kimaradni. Ha nagymamád nem tud bizonyos dologról ami köztük van, akkor teljesen feleslegesen akar igazságot tenni. Hagyni kellene higy elrendezzék egymás között.

Csak azért mert ő szülte és pelenkázta őket szerintem nem jogosítja fel arra hogy mindent megtehessen. Mert eljön az idő amikor egy felnőtt ember saját magának kell megoldani a a dolgait beleértve a veszekedéseket. Ő ezt nem hajlandó tudomásul venni.

Vagy egyszerűen arról van szó hogy kíváncsi természetű és mindent tudni akar.

2021. márc. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Résztvenni egy vitában, elmondani a véleményét, vagy beleszolni valakinek az életébe NEM UGYANAZ!!!!
2021. márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Na, most már nem a nagyanyád testvére szól bele az életetekbe...? Új hónap van, új mesei fordulat? :-D
2021. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, szólásszabadság van.

Mondjuk én 21, a bátyám 23 éves kora óta nemakik otthon, anyánk hogyan is szólna bele bármi vitankba?


Van már felnőtt gyerekem is, de ilyen bunkóságot nem mondanék neki, hogy 30 éve én pelenkáztam, azért most majd megmondhatom a frankót!

2021. márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!