Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim?

Miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés
Minden rohadéknak elhordanak, pedig mindig segítettem rajtuk 5 évvel ezelőtt vettem fel nekik hitelt is 2 évre abban voltunk megegyezve hogy nem kell leadni semennyi pénzt, de ennek ellenére mégis elvárták hogy adjak én adtam is sokszor nem kellett vissza adni, és mindig megkapom hogy én nem vagyok segítőkész nem tartok sehol az életbe 25 éves létemre, meg hogy nekem már családosnak kéne lennem mekkora fukar vagyok stb. Annak ellenére hogy gyereknek milyen jók voltak hozzám 360 fokos fordulatot vettek szerintem ennek az oka az is hogy a kishúgom megszületett, de félre ne értsétek nem vagyok irigy.Amikor tovább tanulásnál álltam anyám mindig azt mondta hogy belőlem nem lesz gyári munkás meg se aki megfogja a lapátot abszolút nem volt tisztában a dolgokkal mikor iskolát kellett választani csak annyit mondott érettségizzek le utána jó lesz minden hát nem így történt , ennek ellenére most azzal jön mindig hogy nem vagyok hajtós pörgős munka után miért nem megyek pénzt csinálni. Szóval mióta nagykorú lettem teljesen kiforduktak magukból, azt is megkapom mindig hogy már nem kötelesek velem 18 éves korom óta, meg felvágnak ezzel hogy felneveltek de kérdem én akkor teher voltam nekik? Minek csináltak meg, szerintem nem csak addig kell támogatni a gyereket amíg nem lesz nagykorú sőt azután kéne!

2021. febr. 27. 10:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nő vagy pasi vagy? Csak azért kérdezem, mert nőként gyorsan tudnál pénzt csinálni... :D
2021. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!