Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy unokabácsi és...

Milyen egy unokabácsi és unokahug kapcsolata?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
iso szabványra gondolsz? százezerféle is lehet, a lexikonban nem tudok mit írnak..
2010. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem igy általánosa gondoltam, hogy meglátogatják egymás, tartják a kapcsolatot vagy csak nagy csakádi összejöveteleken találoznak
2010. aug. 17. 20:11
 3/10 A kérdező kommentje:
családi*
2010. aug. 17. 20:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

családja válogatja, én a keresztanyámmal sem tartom a kapcsolatot.. de a nagybátyáimmal sem, az egyik pl alkesz.. :)

de ne érts félre, nem veszem egyiket sem a szívemre, nem hiányoznak, a rokonait nem válogatja az ember..

szóval ismerve az emberi kapcsolatok viszonyait, ez a kérdés olyan mintha egy ufo tenné föl

2010. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

unokabácsi? nem nagybácsi akar lenni? :D


nos, nekem két unokahúgom van, akiknek én vagyok a nagybácsija. az egyik 6 és fél, a másik csupán 2 éves (lesz), szóval kicsik még ahhoz, hogy önállóan tartsák valakivel a kapcsolatot. de sokszor meglátogatom őket (meg bátyámékat) családostul, néha meg egyedül. szóval jó a kapcsolat nagyon!

2010. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Unokabácsi nincs, nagybácsi van. :-)
2010. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én nagynéni vagyok, de a nővéremmel nagyon jó a kapcsolatom együtt laktunk, igy az unokaöcsémmel is... ha hazautazom, náluk lakom... így a kapcsoalt szorosnak mondható.
2010. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
unokabácsi lol :)
2010. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom a nagybátyámat, kiskorom kezdve ő volt az egyik ember, akit a legjobban szerettem a családból, egyszerre volt számomra apa, báty... nagybácsi, akiért rajongtam.

Csak sajnos neki feltűnően nem én voltam a kedvence, amit egyébként máig nem tudtam feldogozni. Butaságnak tűnik, de máig nagy fájdalom nekem, amiért ő nem szeret úgy, mint én őt :(

2010. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Család és ember válogatja. Nálunk ez az évi 1xi karácsonyi jópofizás van kb. Nekem személy szt nincs bajom vele, velem nem tett/nekem nem mondott semmi rosszat, csak most, hogy idősebb lettem, egyre-sorra kiderültek olyan dolgok, amiket anyukámék megpróbáltak eltitkolni/nem avattak be, mert nekünk öcsémmel erről nem kell tudnunk (legyen elég annyi, hogy nagyanyámmal-apa anyja-egyetértésben rövidítenek meg minket, és az nagy valószínűséggel náluk landolt, és volt már olyan, hogy burkoltan, de sértegették anyut olyan lépésekkel, hogy érteni sem lehetett, miért próbálnak keresztbe tenni neki...). Ezek után nem is igazán vágyom szorosabb kapcsolatra...
2010. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!