Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretnél a 20. születésna...

Mit szeretnél a 20. születésnapodra?

Figyelt kérdés
Szeptember elején leszek 20 éves. A barátommal már majdnem 6 éve vagyunk együtt, és ennyi idő alatt már mindent adott szinte a szülinapjaimra, kifogyott az ötletekből. Én pedig nemtudom mi lenne az, aminek hasznát is venném, nem lenne felesleges. Adjatok ötleteket légyszi, linkelhettek is ! 19/L
2010. aug. 17. 16:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ha 4-5 ezer ft szán rád olyan nagy dolgot uysem tud venni ugyh mond meg neki h 6 év alatt ugyis megismerhetett annyira h tudja mi tetszik neked..
2010. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy mondok egy hülyeséget, de pl. könyv? Egy olyan könyv, ami sokat jelentene, és olyan dolgok vannak benne leírva, amik közel állnak Hozzád, Hozzátok. Írna Neked bele valamit, ledátumozná, és akkor lehet örök emlék. :)

Ha nem érdekelnek a könyvek, akkor más ötletem nincs, ez jutott az eszembe. :)

2010. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én egy nagyon kedves ismerősömtől egy mozaik mécses tartót kaptam és nagyon örültem neki! :) Ez is szép ajándék szerintem. :)
2010. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
írj egy kis listát hogy miket szeretsz és akkor majd tudok ötleteket adni:) pl filmek?
2010. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én nem kaptam semmi nagyon extra dolgot anno-mondjuk nem is kértem és szükségem sem lett volna rá asszem (sminkcuccokat, ruhákat, parfümöt, könyvet, ilyeneket kaptam). Ja, de két barátomtól ilyen albumot, amit ők készítettek hármunkról :). Az nagyon tetszett-de annak meg pont az a lényege, hogy a másik ne tudjon róla...


De sztem mondjuk elmehettek egyet enni egy jobb étterembe... sztem nem feltétlen kell az ajándéknak kézzel foghatónak lennie :).


21/l

2010. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem a születésnapok már régóta nem számítanak. Ilyenkor elmegyünk vacsorázni egy étterembe, vagy színházba megyünk, esetleg kirándulni.
2010. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is 20 leszek szeptember elején, én egy bulit elbírnék képzelni!19/F + akit szeretek! :D
2010. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én csak a barátomat szeretném a 20. születésnapomra. :)

19/L távkapcsolatban

2010. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hőlégballonos felszállás.
2010. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!