Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MÁr van egy gyerekünk, a...

MÁr van egy gyerekünk, a másodikat várjuk. Nem gáz, hogy a sógornőm még mindig újra meg újra veszi a ruhákat a férjemnek?

Figyelt kérdés

Annyira kiakadok emiatt, pedig lehet, nem kéne ennyire. De miért neki vesz? Vegyen a barátjának.

Ő az én "pasim"!


2010. aug. 16. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az a bajod,hogy az egyik testvér vesz a másiknak ruhát?szerintem ez nem baj.
2010. aug. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan sok pénze van,vegye!
2010. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg tök jó fej tesója van a férjednek.

Az enyémnek is húga van, majdnem minden alkalommal ruhát vesz neki (karácsony, szülinap stb.)

Még úgy is, ha nincs apropó. (ők hamar megárvultak, talán innen ered az anyáskodás, de én nem bánom, jó, hogy ilyen jó testvérek, mi is azok vagyunk az enyémmel)

Én örülök ennek, mert jó ízlése van, sosem fog mellé, és ez praktikus ajándék.

Ne akadj ki, örülj inkább, hogy változatosan tud öltözni. :)

Minden jót!

2010. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én férjem azt sem tudja, mi a mérete. Világ életében a nők vették neki a ruháit. Szerintem se akadj ezen ki, inkább aranyos.
2010. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk úgy, hogy megértelek. Férjem húga is olyan, mintha szerelmes lenne a bátyjába. Nehéz ezt megfogalmazni, de valami nem kerek... Gondolom Te is hasonlót érzel. Ugyanakkor ha férjem másik húgáról van szó, semmi furcsát nem érzek.
2010. aug. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!