Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolattartás végrehajtása...

Kapcsolattartás végrehajtása iránti eljárásban mikortól számolandó a 30 napos keret?

Figyelt kérdés
Helyi bíróságon azt az információt kaptuk,hogy a kapcsolattartási időszak utolsó napjától mivel ott dől el pontosan,hogy a szabályozott időszakból hány nap hiúsult meg, ezért az első végrehajtási kérelmet ennek tudatában indítottuk el ami igaz másodfokon lett eredményre vezető de nem volt probléma az időkerettel.Most a következővel kapcsolatban kaptunk egy lezárt eljárást arra hivatkozva,hogy 30 napon túl adtuk be.A helyszínen 1-én jelentem meg amikor elmaradt a kapcsolattartásunk és 14.-ig lett volna lehetőségünk együtt lenni.Mindezek tudatában mi ugyanazon hónap 31.-én postáztuk a kérelmet,ezt a feladólap is igazolja,de ha 1-től számolom a 30x24 órát akkor is benne vagyunk,az ügyvédünk szerint pedig ebben az esetben 2.-tól kell számolni,úgy pedig mindenféleképpen időn belüli a beadásunk.Azt elfelejtettem megkérdezni,hogy ezt melyik jogszabály írja le.Fellebbezni erre nem hagytak lehetőséget.Mi a teendő ebben az esetben?Hova fordulhatunk panasszal?Ha valaki tud ezzel kapcsolatban bármi használhatót azt hálásan köszönjük.

#Kapcsolattartás végrehajtása iránti kérelem
2021. febr. 9. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezt itt senki nem fogja jobban tudni mint az ügyvéded
2021. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A lakóhelyem szerinti és egy másik megyei bíróság két külön időpontot említett, ezért kérdeztem, hátha van valaki akinek van tapasztalata.
2021. febr. 9. 14:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennyire komoly a helyzet hogy bíróságra kell futkozni?
2021. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen!
2021. febr. 9. 16:48
 5/10 anonim ***** válasza:
És van bizonyítékod? Elvileg rendőrt kell hívni mikor nem adja oda a gyereket hogy felvegye a jegyzőkönyvet
2021. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Hát nem tudom, én erőszakkal, végzéssel biztos nem vinném el a gyerekemet... Hidd el, majd ha akar menni, biztosan szólni fog! Ha pedig még annyira kicsi, hogy ezt nem tudja megtenni, csak kínzod.
2021. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Miért kell így viselkedni? Felháborító ennek kitenni egy gyereket. Elvált apaként mondom hogy erőszakkal soha de soha nem vinném el. Bár ehhez némi intelligencia is kell!
2021. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Kedves 6os, 7es, érdekes mikor valaki azt írja nem megy a gyerekért hogy megkímélje ettől az meg el van mondva minden szemét alaknak, hogy nem küld kommandósokat a gyerekért
2021. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, Utolsó! Általam biztos nincs elmondva senki semminek.
2021. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem arrol van szó, hogy elmondja mindenféle embernek. De azért az már sok hogy a gyerek elvitelre már rendőrségi kommandós csapattal kell menni. Milyen ember az ilyen? A gyermek akarta ilyenkor hol van? Elrangatni rendőri kísérettel egy gyereket mint egy bűnözőt,hozzáteszem az akarata ellenére... hát hogy is mondjam.... undorító. Pont tökéletes arra, hogy megutalja egy életre az apját.
2021. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!