Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek? A férjemmel...

Miért ilyenek? A férjemmel Ausztriába dolgozunk. Most építünk egy családi házat. Erre jönnek a rokonok hogy de jól megy nektek. Valaki már féltékenységből nem is jön hozzánk.

Figyelt kérdés
Akit a legjobb barátoknak hittünk oda sem jönnek hozzánk..Pucoltam a krumplit megszólal a nagymamám ne ilyen vastagon kell pucolni azért mert, van pénzetek.!Istenem miért pont a családtagjaim irigykednek? Köszönöm a válaszokat. 25N
2010. aug. 16. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Nekik nem sikerült,azért..Talán nem gondolták,hogy ennyire képesek lehetnek azoka,kiket neveltek.

Vagy ha ők se voltak erre képesek,akkor ti miért vagyok.Szerintem ehhez hasonlók futnak át az agyukon.A féltékenység nagy úr.Meg az irigység is.

2010. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

én is irigykedem rád egy picit,de én idegen vagyok.


a család hagy irigykedjen,ne foglalkozz velük.örülniük kéne hogy jó sorsotok van

2010. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

Rajtam kívül is unja még valaki az ilyen : "Jaj olyan jól megy és nem szeretnek ezért mások" sírásokat?

2010-et írunk, nem tűnt még fel, hogy az emberek irigyek?

2010. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Mivel csak emberek, és ez eléggé alapvető tulajdonság, hogy ha valakinek jól megy, arra egyből fintorognak. Sajna. De ne törődjetek velük, inkább csak nevess rajtuk, hogy ennyire szánalmasak. Vagy vissza is vághatsz azzal, hogy Ti ezért megdolgoztok, és nektek sem ingyen hullik az öletekbe.
2010. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Mert az emberek irigyek, engedd el a füled mellett. Ne foglalkozz velük ha akarnád akár szó szerint úszkálhatnál is a pénzedben, nem lenne hozzá közük.
2010. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nalunk detto ugyanez van, en is most irtam ki kerdest rola. Nem ertem en sem, de arra jottem ra, hogy ezen irigy emberek ha nincsenek a kozelunkben, nem hianyoznak. Szoval talan ez a megoldas...en azt birom a legjobban, hogy az irigyek kozul senki sem csinalna azt a munkat, amivel a ferjem jol keres, mert nagyon veszelyes, tobbet van tavol, mint velunk, de a fizetese az jo lenne nekik...


23/N

2010. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberekkel nem is kell foglalkozni.Nálunk is ez van mindig pedig mi itthon élünk és nem építettünk hanem vettünk egy házat.Ha segíteni kell mi vagyunk az elsők akik szóba kerülnek egyes családtagoknak de ha esetleg nem tudunk akkor rólunk pletykálnak a faluban hülyeségeket.Nekik ugyanígy lett volnra rá lehetőségük de elcseszték ,erről nem mi tehetünk.
2010. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sok irigy ember van - ez abból is látszik, hogy nem ez az első ilyen kérdés, hogy ki miért ilyen/olyan a kérdezővel.

Csak úgy szolidan közöld az irigykedőkkel, hogy ugyan remek dolog a nyugati élet, de ott sem lehet a levegőből megélni, nulla munkával. Szóval, amitek van, azért megdolgoztatok, és erre nem irigykedni kell, hanem inkább el kéne gondolkodni ezen nekik.

2010. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet. Csak mi magyar országon élünk, nem messze mamától, unokatestvérektől. Apu testvére hamar lett terhes, ezért nem valami jók az anyagi körülményeik mivel nem fejezhette be az iskolát. Az én szüleimnek meg viszonylag jó állásuk van, nem gazdagság, de jól élünk. Mamámnak is meg nekik is mindig szoktunk segíteni ahol tudunk bár már csak néha megyek ki meglátogatni a szüleimmel de akkor mindig hallok pár elszórt célzást, hogy nekünk van miből...meg sokat ugráltatják aput hogy ezt intézze ilyen gyógyszerek korházba menni stb... titeket legalább nem használnak ki. Remélem ha elvégeztem az egyetemet nekem is sikerül kinnt állást szereznem

Amúgy mért nem kérdezed meg tőlük hogy egyáltalán nem örülnek hogy nektek sikerült?...én biztos nem hagynám szó nélkül

2010. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Irigyek ennyi. Nem tudják feldolgozni hogy nektek sikerült. Vagy hogy nektek valami bejött. Munka, befektetés, spórolás, egy jó ajánlat vagy valami ami miatt most jobb nektek. Édesanyám egész életét végig tanulta. Konkrétan az eddigi életét. Egy csomo papírja van és szerzett nagy nehezen diplomát is. Mindenki irigy a fizetésére. Csak azt nem látják hogy 8 elemivel nem lehet annyit keresni mint egy diplomával. Persze tenni nem tennének a jobb életért inkább csak irigyek és piszkálják ha spórol, hogy minek kuporgat, mikor annyi pénze van.
2010. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!