Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Várjam amig ő...

Mit tegyek? Várjam amig ő jön? (lent)

Figyelt kérdés

Ahol lakom,a negyediken lakik egy srác.régóta tetszett,és egyik nap elkezdtünk beszélgetni.Mondta,hogy csöngessek fel hozzá,és beszélgetünk.Meg is tettem,behivott,bemutatott az apukájának.Kérdeztem hogy mikor ér rá,mondta hogy megy edzeni és utánna becsönget hozzánk. De nem jött:Slehet nem tetszem neki?:D inkább hagyjam?


kiméljenek a bunkó válaszolok..köszz


2010. aug. 16. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem akart edzés után büdösen felmenni hozzád :D vagy ö is örlödik. Szerintem csöngess fel mégegyszer valamikor hozzá :) ha megint talál egy kifogást, akkor hagyd.
2010. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:) nem fogja azt hinni hogy rámenős vagyok?:S
2010. aug. 16. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne keresd! Ő mondta,hogy jelentkezik, tuti nem felejtette el. Így, ha legközelebb összefutsz vele a lépcsőházban, simán megjegyezheted, hogy "nem jöttél", de ha nyomulsz, az nagy lebőgést eredményezhet. Szóval: várj!
2010. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hmm..igen énis erre gondoltam:)mindenféleképpen megírom mi történt végül:P
2010. aug. 16. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy. Visszanézek majd Hozzád. (második)
2010. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Összefutottunk és mondta hogy este menjek ki. ki is mentem és beszélgettünk. elhivott magával egy bizonyos helyre:)köszönöm mindenkinek(L)
2010. aug. 16. 23:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Szuper! Sok szerencsét!
2010. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!